5 masek na vlasy, abyste dosáhli léta se skvělými vlasy| Zdravápleť

07. září 5 masky, které dobře zafixují vaše vlasy po létě

Zveřejněno v 10:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Jsem si jist, že to zní jako ty: máš suché vlasy. Velmi sucho. Nejste jediný, protože toto je problém, kterým trpí polovina španělských dlouhých vlasů, jakmile přijde dobré počasí. Důvod je jasný: zvýšené vystavování se slunci a teplu, přímý kontakt se slanou vodou a chlórem v bazénu, poškození barvy a světla… Vnější faktory působící v létě nejsou pro vlasy vůbec prospěšné, a proto potřebují dodatečnou hydrataci. Zvrátit tyto škodlivé účinky je velmi jednoduché: musíte je jen najít vlasové masky výživný.

Najděte je a jasně je důsledně používejte. Podle odborníků v tomto odvětví bude jeho používání dvakrát až třikrát týdně stačit k tomu, aby byly suché, poškozené a lámavé vlasy lesklé a silné. Tajemství najít vlasové masky je hledat v seznamu ingrediencí přírodní oleje jako avokádový, bambucký, kokosový atd., přičemž právě ty zajistí našim vlasům největší hydrataci.

Pokud se vám z obrovského množství masek na vlasy, které slibují revitalizaci vlasů, točí hlava, nebojte se. Udělal jsem práci za vás a navrhl jsem webovou stránku společnosti sestřenice najít pět nejlepších možností.

De Kallos

Párová maska ​​Kallos

Jedná se o masku bohatou na rostlinné složky, extrakt z mořských řas, avokádový výživný olej, makadamiový olej, arganový olej a vitamíny. Má všechno, abyste vypadali skvěle.

De Vita Coco

Kokosová životní maska

Díky kokosové vodě, která obsahuje draslík a antioxidanty, pomáhá tato maska ​​hydratovat vlasy a umožňuje vám vypadat jemně.

Rostlinná esence

Herbal Essence výživná a uklidňující maska ​​na vlasy

Kromě toho, že má silné hydratační činidlo, kterým je avokádo, chrání barvené vlasy.

Z Formule krásy

Beauty Formulas Keratinová maska

Tento produkt obsahuje kromě keratinu a vitamínu B5 také sójový, kukuřičný a pšeničný protein.

Prostřednictvím kerastázy

Výživná maska ​​Kerastase

Je to maska ​​na vlasy, která intenzivně a hluboce hydratuje a opravuje vlasy po slunění. Chrání ji před vnějšími agresemi a navrací jí vitalitu, hebkost a krásu se zdravějším vzhledem.

od malé vlasy A skvělé vlasy s těmito hydratačními maskami.

Napsat komentář