5 letních trendů v barvě vlasů, které byste nyní měli vyzkoušet– tvůj kosmetický blog Přečtěte si Andreina doporučení

Přiznejte se: Když jste byli teenagery, představa vaší přítelkyně o dokonalém sobotním odpoledni zahrnovala čtení nejnovějšího vydání Cosmo Girl, opalování opalovacím olejem a zalévání vlasů Sun In. I když se to v dospělosti může zdát lákavé, dnes už víte, že dostat letní barvu vlasů je práce pro koloristy a ne pro vaši kamarádku.

Špičkoví profesionálové, inspirovaní sociálními dráhami a pokrokem, předpovídají, že toto léto bude o něco více blond – a odvážnější – než předchozí roky. Potřebujete nějaký odstín inspo? Zde jsou mixy, které letos uvidíte na Instagramu, na brunchi a na pláži:

1. Šampaňské blond

Od vaší mimózy po vaše krásné vlasy, je doba, kdy šampaňské není dobrý nápad? Podle Orya Lau, specialisty na barvy v salonu Ruiz, jsou vlasové trendy ovlivněny rozšířením oblíbeného pěnového nápoje každého z nás. Vysvětluje, že pokud jste již blondýnka, která nechce být příliš tmavá nebo otevřená, blondýnka se šampaňským je šťastným prostředím. „Není tam příliš teplo, ale ani zima. Pokud máte blond světlo, zeptejte se svého stylisty na přidání toneru do vaší služby a možná dokonce přidejte trochu chladnější světlo, pokud máte jasné i slabé světlo,“ říká.

Tip: Chcete-li prodloužit životnost barvy na vlasy, určitě používejte vlasové přípravky, které jsou určeny pro barvené vlasy. Ještě lepší: používejte blond nebo zlaté pigmentové produkty, jako je šampon a kondicionér Serge Normant Meta Blonde Reviving, pro zvýraznění a zintenzivnění barvy vlasů a zároveň jejich ochranu.

2. Blorange

Dříve než si začnete představovat dílo nesprávné barvy, podpořte nás. Tato barva neznamená, že vaše vlasy budou vypadat oranžově, ale spíše chytrý způsob, jak zkombinovat trendy, které se loni vkradly na vlasovou scénu, s novým šmrncem, vysvětluje koloristka Christina Culinski. Jako směs blond a zázvoru, tato vícebarevná balyage služba zesvětlí vaše vlasy v teplejším zázvorovém tónu. Přidejte několik blond světel pro extra velikost.

Tip: Chcete tuto barvu vyzkoušet bez drahé cesty ke kadeřníkovi? Vyzkoušejte řešení doma, například Unicorn Hair – Leeloo od Lime Crime. Tato semipermanentní barva na vlasy na rostlinné bázi upraví vaše prameny a zároveň dodá zářivou, vysoce pigmentovanou oranžovou barvu.

3. Růžové zlato

Zatímco experimentujete s trendem duhového líčení a dokonce popíjíte Frappuccino s jednorožcem, barvit si duhové vlasy nemusí být hra. je v pořádku! Lau říká, že stále můžete získat vysoce módní vzhled bez míchání s jasnými barevnými odstíny. Místo toho Lau doporučuje vyzkoušet techniku ​​zvanou červenání, která dodává záři broskve a růžového zlata a vytváří efekt pop-of-color na všech vašich pramenech. „Požádejte svého stylistu o přidání broskvového toneru do vašich světel. To dodá vašim vlasům pěkný lesk na slunečním světle,“ říká.

Tip: Protože silně upravované, barvené vlasy mají tendenci se snadno vysušovat, chraňte své vlasy bezpochyby kondicionéry s UV filtry, jako je sprej Rene Furterer Okara Protect Color Radiance Enhancing. Tento sprejový kondicionér, navržený tak, aby blokoval škodlivé UV záření z poškozených a odbarvených vlasů, nepochybně zvyšuje lesk, ošetřuje a zvlhčuje prameny.

4. Sněhurka

Pokud jste někdy snili o platinových blond vlasech, ale byli jste příliš nervózní na to, abyste si udělali barvu, Culinski říká, že rok 2017 je čas konečně udělat skok. Poznamenává, že ačkoli byl tento trend zmodernizován, aby vypadal bělejší místo žluté, stále je dostatečně živý, aby přitáhl tyto dvojité doteky na Instagramu. Profesionální rada předtím, než se dostanete do salonu? Culinski varuje, že odbarvení vlasů může způsobit jejich vysušení, proto je důležité, aby to udělal profesionál a alespoň týden před termínem uvažovali o hloubkové kondicionační kúře doma.

Tip: K oživení platinových pramenů použijte GLOSS + Blonde Auriu od dpHUE. Tento zvýrazňovač barvy a hloubkový kondicionér 2 v 1, formulovaný bez amoniaku nebo peroxidu, zlepší vzhled vašich přirozených nebo zabarvených blond pramenů již za tři minuty.

5. Pro muže: Odvážná červená

Na rozdíl od předchozích sezón jsou letos muži v centru pozornosti, pokud jde o trendy v barvě vlasů. Lau říká, že pro ty muže, kteří se cítí velmi odvážné, je nyní léto, aby se odtrhli a vyzkoušeli něco neobvyklého. Namísto několika rysů tu a tam si Lau všimne, že barva mužských vlasů se mění směrem k módním barvám. „Se správným smyslem pro styl může muž s jasně červenými nebo žlutými vlasy vypadat nervózně,“ vysvětluje. Rozhodnete-li se udělat krok zpět, určitě si dopřejte celé odpoledne. Lau říká, že tento proces bude trvat několik hodin, jelikož váš kolorista bude muset vaše vlasy nejdříve odbarvit a následně zpracovat barvou, kterou si vyberete.

Tip: Pro kluky máme rádi denní proteinový šampon Baxter of California. Tento lehce vonící šampon je obohacený o protein, odličovač a rostlinné látky pro čisté, hebké a zdravé vlasy.

Napsat komentář