5 jednoduchých tipů, jak udržet pokožku hydratovanou| Zdravápleť

27. dubna Tipy na udržení hydratace pokožky

Zveřejněno ve 12:00 v Cosmetics by Fabra Communication

Vzhledem k tomu, že s příchodem jara jsou v těchto dnech stále častější horka, je vhodné přijmout preventivní opatření a udržovat naši pokožku dobře hydratovanou. Vysoké teploty a vystavení slunci mohou způsobit, že bude suchý a náchylný k vysychání. Správná péče je proto nyní důležitější než kdykoli předtím.

Hydratovaná pokožka proti teplu

Aby naše pokožka zůstala zářící, stačí dodržovat několik jednoduchých tipů v našem každodenním životě:

jeden- Zůstat hydratovaný je nezbytné. Naše tělo se skládá hlavně z vody a zejména z kůže. Správnému fungování naší pokožky proto pomůže pití litru a půl vody denně, jakož i snězení několika druhů ovoce.

Dva- Exfoliuje pokožku. Odstranění toxinů, které se mohou hromadit v naší pokožce, zefektivní jakoukoli vnější hydrataci, kterou nabízíme.

3- Zapomeňte na tabák a alkohol. Tyto látky jsou pro náš organismus škodlivé z několika důvodů, ale mohou způsobit zmatek na naší pokožce tím, že urychlují oxidační stres buněk.

4- Odpočinout si. Spánek osm hodin denně pomůže našemu tělu správně fungovat a odpočinout si pokožku bez vrásek.

5- Použijte hydratační krém. Použití hydratačního krému po sprchování, kdy je pokožka ještě mokrá, pomůže zadržovat vodu zejména při suché nebo atopické pokožce.

svítí jasněji než slunce

Nivea hydratační krém

Nivea Blue Can Creme (3,14 EUR)

Je čas postarat se o svou pleť tak, jak si zaslouží a v Zdravaplet jsme tady, abychom vám pomohli. Od dubna ho najdete v Zdravaplet Boxu Multifunkční hydratační krém 75 ml od LEVEL se kterými se o svou pleť efektivně postaráte. Tento ikonický produkt, který před více než 100 lety způsobil revoluci ve světě péče o pleť, má „jedinečnou“ recepturu bez konzervačních látek: emulzi vody v oleji s přísadami se známou účinností, jako jsou mimo jiné pantenol, eucerit nebo glycerin, které pro pokožku , veškerou hydrataci, kterou potřebuje, aby zůstala jemná a pružná.

Pleť připravená na léto!

Napsat komentář