5 jarních očních stínů, které rozzáří oči

Vítám vás na našich webových stránkách, jsem ráda, že se se mnou chcete dozvědět o 5 jarních očních stínů, které rozzáří oči

.

Znáte to, když vejdete do svého oblíbeného obchodního domu a okamžitě vás zaplaví stovky kosmetických produktů? Je to… ohromující. Dokonce paralyzuje.

Naštěstí Rank & Style usnadňuje nákupní proces tím, že nám poskytuje denní seznamy 10 nejlepších produktů v téměř každé kategorii. A seznamy nejsou založeny na názorech: jsou vědecky vytvořeny na základě údajů získaných z časopisů, blogů, obchodních domů a sociálních médií, které pomáhají hodnotit produkty podle popularity, kvality a humbuku.

Po strastiplně dlouhé zimě konečně přišlo jaro. A vyžaduje to protřepávání. Sesbírejte své tmavé fialové a tmavě zelené a místo toho se rozhodněte pro tyto jarní palety, které slibují, že vaše oči rozzáří.

5. Paletka očních stínů Estée Lauder Bronze Goddess Shimmering Nudes, 55 dolarů; sephora.com

Vývojový tým mediální platformy

Tato paleta obsahuje osm odstínů – pět nahých/bronzových barev a tři metalické odstíny – díky čemuž je ideální pro práci a večerní vycházky do města.

4. Dior Eye Reviver Illuminating Neutrals Palette, 62 dolarů; nordstrom.com

Vývojový tým mediální platformy

Název Dior’s Eye Reviver je velmi výstižný. Je milován pro svou schopnost okamžitě vás učinit jasnějšími a veselejšími. V paletce je pět neutrálních odstínů a také černá gelová oční linka pro večerní look.

3. Paleta očních stínů MAC 6-Pan, kolekce Isabel & Ruben Toledo, 44 ​​dolarů; bloomingdales.com

Vývojový tým mediální platformy

Poskytněte MAC ty nejlepší barevné kombinace a nejkrásnější balení na seznamu. Tato limitovaná edice barevné palety se dodává v těch nejjarnějších barvách (žlutá/zelená, modrá/stříbrná a růžová/fialová) a ve vaší kosmetické tašce bude vypadat jako kytice.

2. Tarte Tartelette Amazonian Clay Matte Eyeshadow Palette, 44 dolarů; Macys.com

Vývojový tým mediální platformy

Pokud hledáte pestrost, nahlédněte do paletky Tarte s 12 odstíny. Pomocí růžových, švestkových a bronzových tónů můžete vytvořit téměř jakýkoli vzhled, který si dokážete představit.

1. Modernistická paleta očních stínů od přesýpacích hodin, 30 dolarů; sephora.com

Vývojový tým mediální platformy

Hourglass vytvořil umělecké dílo se svojí modernistickou paletou očních stínů, která nabízí odstíny navržené tak, aby reinterpretovaly tradiční kouřové oko. Metalická zlatá, půlnoční modrá a lesklá stříbrná jsou novou černou.

Tento seznam není úplný! Pro více jedinečných paletek očních stínů navštivte Rank & Style.

Související hodnocení a styl Top 10 odkazů

Ruthie Friedlander je zakladatelkou agentury At Large Agency, agentury pro obsahovou strategii se sídlem v New Yorku. Je také spoluzakladatelkou The Chain, systému na podporu poruch příjmu potravy. Je bývalou ředitelkou InStyle.com. Dříve byla zástupkyní šéfredaktora Zdravaplet.com. Dříve pracovala v Chanel, kde byla zodpovědná za rozvoj vztahů s online redaktory a rozvoj strategie sociálních médií. Na Gallatin School v New Yorku vystudovala informatiku a média. Ve volném čase ráda luští křížovky, obléká se a pije hodně kávy.

.

Napsat komentář