5 gelových účesů pro muže, které byste měli znát| Zdravápleť

11 Mar 5 vlasové gelové účesy pro muže

Zveřejněno ve 12:00 v sekci Vlasy od Fabra Communication

Díky klasickému a ležérnímu vzhledu je gel na vlasy vždy nezbytný pro předvedení vašeho nejlepšího účesu. Nyní je opravdu důležité používat jej správně, abyste získali extra dotek a odlišili se od ostatních. Na tomto typu fixačního gelu je dobré, že se velmi snadno používá, a tak získáte dokonalý vzhled bez mnoha komplikací jak s krátkými vlasy, tak s dlouhými.

Necháme vám 5 gelových účesů, které nikdy nevyjdou z módy.

Pět nadčasových účesů, které si podmaníte

  • Máte-li krátké vlasy, zcela nadčasový účes je nerv. Od Elvise až po dnešek tento účes obstál ve zkoušce času a přizpůsobil se všem druhům stylů.
  • Hledáte-li ležérnější vzhled, stačí rozcuchat si vlasy a naneste trochu lepidla. Po celý den budete vypadat přirozeně.
  • účesy s boční pruh Jsou ideální pro dotvoření vašeho stylu při nošení obleku.

Krátké a vlnité vlasy jsou ty, které nabízejí více hry a maximálně využívají kudrny.

  • vlasy s široké vlnité kudrny lehce zapínaný vám dodá volánkový a mladistvý vzhled.
  • Pokud naopak hledáte serióznější styl, perfektní možností je učesat si vlasy boční vlasy a ve spodní části hlavy pro vaše kudrny v horní oblasti.

Gomina Giorgi, kamkoli pojedete

Giorgi Extra silný fixační gel

Giorgi Perfect Fix Extra silný fixační gel. Cena: 49,- Kč

Bez ohledu na vaše vlasy, gel na vlasy je vaším spojencem. Proto jsem tě zahrnul Zdravaplet Box MAN Giorgi’s extra silný fixační gel, značka číslo 1 v prodeji gelů na vlasy. S ním získáte fixaci na 48 hodin u všech typů vlasů. Navíc díky vylepšené receptuře, bez silikonu as vitamínem Tech, se o své vlasy postaráte a zároveň ukážete svůj nejlepší styl. Navíc nezanechává žádné zbytky!

Nechoďte ven, aniž byste ukázali své vlasy!

Napsat komentář