5 dřevitých parfémů pro ženy a jak je identifikovat| Zdravápleť

26. listopad Tyto dřevité vůně pro ženy jsou v prosinci oblíbenými našimi zákazníky

Teploty klesají a jak se převlékáme, měli bychom změnit i vůni. Jedna z nejlepších možností? Dřevěné parfémy pro ženy.

Co jsou dřevité parfémy

Ve složení parfémů, dřevité parfémy jsou ty, které obsahují buď v základních nebo ve středních tónech dřevěné esence: kořeny, kůra, pryskyřice, listy, mechy, koblihy nebo keře. Stejně jako u květinových tónů, Dřevěná lana mohou být velmi všestranná a umožňují řadu možností.

Na druhé straně jsou to většinou parfémy, které jsou vhodné pro lidi hledající elegantní, hybridní a magnetické aroma. tedy Jsou to silné parfémy, které nabízejí ohromující a tajemnou osobnost.

Jak zjistím, jaká je moje dřevitá vůně?

První věc, kterou je třeba mít na paměti při výběru vaší oblíbené vůně, je vědět, jaký typ příchutě hledáte. Intenzita, trvání a způsob, jakým vůni cítíte, souvisí s rozdílem mezi nimi Parfémová voda, toaletní voda a kolínská voda:

  • Parfémová voda. Jsou to nejdražší parfémy, protože právě ony vydrží nejdéle. Jeho složení obsahuje 10 až 20% čistého vonného oleje, takže budete mít pocit, že jej s sebou nosíte 8 až 10 hodin.
  • Toaletní voda. Je lehčí, protože jeho olej nepřesahuje 15%. Je to perfektní typ parfému pro specifické události, jako jsou utkání, utkání nebo kdo, protože jeho vůně vydrží 3 až 5 hodin.
  • Kolínská voda. Jsou nejlevnější (mohou vám však ušetřit více než shon). Jeho koncentrace je 2% až 4% vonného oleje. Pokud tedy patříte k lidem, kteří si zvyknou půl láhve kolínské stříkat vodou, tohle je pro vás to pravé. Samozřejmě je třeba si uvědomit, že to netrvá více než 2 hodiny.

Jak již bylo řečeno, měli byste vědět, že pokud jde o kompozice dřeva, nejoblíbenější jsou obvykle Eau de Parfum a Eau de Cologneprotože lidé, kteří hledají tyto parfémy, mají tendenci mít určitou zálibu v intenzivních aromach.

Jak zajistit, aby dřevité parfémy vydržely déle

Je to jedna z nejčastějších otázek v historii a právě oni se spokojí s tím, že ji vždy nosí ve své tašce a v případě potřeby si parfém znovu nanášejí. Existují však triky, které byste měli mít na paměti, aby vůně, kterou používáte, vydržela déle.

  • Strategické oblasti. Řekli ti to mnohokrát. Ale při nanášení parfému to udělejte na vnitřní stranu loktů, kolen, krku a zápěstí. Ale nedrhněte se! Teplo produkované tímto pohybem urychluje vývoj parfému, díky čemuž je méně odolný.
  • V oblečení. Jednoduché však? No je to velmi efektivní. Chcete-li, aby vám parfém vydržel déle, nastříkejte si oblečení. Bude to trvat hodiny.
  • Místo, kde to máte. Záleží na tom. Svůj parfém nikde nenechávejte. Může ztratit svou účinnost! Nejlepší možností je uchovávat jej na chladném a tmavém místě, ale nikdy (nikdy) v chladničce.

Dřevité vůně, které milují muži i ženy

Teď, když jsem vám řekl vše, co potřebujete vědět o vůních dřeva, je čas obnovit naše vůně. Prozradíme vám, co mají naši zákazníci nejraději v prosinci!

Toaletní voda Gucci Premiere od Gucci

Její cíl? Simulujte bublající moment šampaňského. Tato vůně je čistá elegance a opulentnost. Vrchní tóny vzdávají hold světu citrusových plodů, které postupují do květinového vesmíru a pak spočívají na dřevěném základě s přísadami, jako je krk a cedr, jako hlavní postavy.

Parfémovaná voda Gucci Premiere od Gucci.

Parfémová voda santalového dřeva od Acqua di Parma

Aromatická kompozice, ve které se krémová esence santalového dřeva pojí s tóny citrusů pro vzácnou opulentní vůni. Je to opulentní a vzácná unisex vůně, která zachycuje bohaté tóny santalového dřeva získaného ze vzácné odrůdy stromů, které se vyskytují pouze v oblasti Mysore v Indii.

Santalové dřevo Acqua Di Parma.

Narozena v Římě Donna Eau de Parfém od Valentina

Jedná se o moderní Haute Couture Floriental vůni. Elegance haute couture zhmotněná ve třech jasmínových květech smíchaných s Bourbon vanilkou, jednou z nejžádanějších ingrediencí v parfumerii. To vše se pojí s dřevitými tóny, které dodávají této ženské vůni moderní nádech. Oslava vlastní krásy, kořenů a osobnosti. Floriental Lemnos Fructat.

Narozena v Římě Donna EDP od Valentina.

Pouzdro Rocks Girl EDT

Je to květinová, dřevitá vůně s veganským složením s 90% přírodními složkami. Vrchní tóny neroli s relaxačními vlastnostmi se pojí se svěžestí růžových bobulí a černého rybízu. V srdci se parfém vyvíjí do aroma pomerančových květů a jasmínu, které jsou synonymem ženskosti. A v neposlední řadě bílé a vanilkové dřevo zanechává jemný, texturovaný povrch. Zkuste to s jinými značkovými výrobky!

EDT potah pro dívky od Rochas.

Dior Dolce Vita EDT

Jak to voní? Naštěstí. sladký život evokuje radost z bezstarostného života jízdami taxíkem po italské riviéře. Tato oslnivá vůně ženskosti, ovocné radosti a květinových tónů, kořeněných tónů a smyslného cedru ztělesňuje ducha Dior v celé jeho nádheře.

Dolce Vita EDT od Diora.

.

Napsat komentář