5 domácích masek na suché a poškozené vlasy, které opravdu fungují| Zdravápleť

18 Oct 5 Domácí masky na suché a poškozené vlasy, které opravdu fungují

Zveřejněno v 10:00 v kategorii Vlasy od Lauren Izquierdo

Pláž, slunce, pot, chlór… Ať se vám to líbí nebo ne, vaše vlasy cítí a po létě se naše vlasy téměř nevracejí do normálu. Z tohoto důvodu je důležité přidat do naší zkrášlovací rutiny určitá ošetření, která poskytují extra hydrataci, výživu a ochranu, která ji chrání a pomáhají jí získat zpět krásný, lesklý a přirozený vzhled. Nejlepší lék? Domácí masky pro suché a poškozené vlasy.

Vlasoví odborníci doporučují navštívit kadeřnictví alespoň třikrát do roka. Umí dát vlasům vše, co potřebují: hydratují, zbavují jejich krepovatění a samozřejmě čistí konečky, pokud si netroufáte na radikální změnu vzhledu. Nejdůležitější je však udržovat jej v aktuálním stavu a někdy, při tak velké rozmanitosti, najít ty správné vlasové přípravky není tak jednoduché.

Proč používat domácí masky na suché a poškozené vlasy?

Mnoho závislých na kráse se uchýlilo k domácím maskám na vlasy. Nejsou o nic lepší nebo horší než vaše oblíbené značky. Jsou však přirozenější, protože dbáte na to, aby všechno, co si obléknete, byly ingredience, které znáte. Navíc je vhodný pro všechny typy vlasů, neobsahuje parabeny, silikony, sulfáty ani konzervační látky. A vaše vlasy vám za to poděkují.

s mlékem a medem

Zjemňuje kontakt s vlasy a obnovuje hydrataci. Kromě toho tato směs opravuje vlasové vlákno uvnitř a zlepšuje růst. Takže všechno jsou výhody!

Je to docela jednoduché. Smíchejte dvě polévkové lžíce citrónové šťávy, jeden žloutek, jeden šálek mléka a půl šálku medu. Naneste jej od středu ke konečkům na mokré vlasy a nechte působit asi 20 minut. Opláchněte čistou vodou a vychutnejte si všechny její výhody.

S avokádem a mandlovým olejem

Její cíl? Hydratuje a vyživuje vlasy a zároveň zabraňuje vráskám, díky čemuž je ideální pro lidi žijící ve vlhkém podnebí. Mandlový olej opravuje roztřepené vlasy a konečky a avokádo poskytne extra hydrataci, která zvýší lesk.

Jednoduché! Přidejte vaječný žloutek, pečené avokádo a půl lžíce mandlového oleje. Vše dobře promíchejte a naneste od středu ke konečkům na vlhké vlasy. Nechte působit 15 minut a voilá.

S avokádem a banánem

Je ideální pro poškozené vlasy, neboť vyživuje, hydratuje a působí jako antioxidant pro vaše vlasy. Je to jen domácí maska ​​pro suché, poškozené vlasy, kterou hledáte!

Smíchejte banán a zralé avokádo, dokud nebude dobře pyré. Když máte, přidejte dvě polévkové lžíce mandlového oleje a tři polévkové lžíce medu. Vše dobře promícháme a necháme asi 20 minut odstát. Během čekání si můžete prohlédnout 24-hodinové Zdravaplet novinky a slevy. Čas poletí! Potom opláchněte velkým množstvím vody.

S octem a mátou

Můžete jej používat celoročně, jelikož v létě chrání před sluncem a v zimě obnovuje sílu vlasů, čímž obnovuje vlasové vlákno a kontroluje vrásky, dodává extra hydrataci.

Ingredience dostanete, když jedete nakupovat. Potřebujete jen 20 lístků máty, dalších 20 lístků rukoly a 4 polévkové lžíce citrónové šťávy. Potom přidejte sklenici jablečného octa, další sklenici vody a směs přiveďte k varu. Naneste jej od středu ke konečkům na vlhké vlasy, když jsou teplé a nechte působit asi 20 minut. Potom opláchněte velkým množstvím vody.

S přírodním jogurtem a vejcem

Navrátíte vlasům lesk, hydrataci a sílu. Je to velmi jednoduchá a přirozená maska, kterou si můžete vyrobit kdykoli s několika ingrediencemi.

Na jeho přípravu stačí smíchat 6 polévkových lžic přírodního jogurtu a vyšlehaný bílek, dokud neztuhne. Když vše velmi dobře rozmixujete (můžete to udělat mixérem). Naneste jej od středu ke konečkům na vlhké vlasy a nechte působit asi 30 minut. Potom opláchněte velkým množstvím vody. Výsledky si všimnete!

.

Napsat komentář