40 nejlepších značek péče o pleť– Tipy pro zářivé vlasy a pleť

Pokud jste zde, protože se chcete dozvědět více o 40 nejlepších značek péče o pleť

.

Ať už jste nadšenec kosmetických produktů nebo minimalista, každý potřebuje pečlivou rutinu péče o pleť. Součástí tohoto procesu je nalezení značky produktů péče o pleť, která nejlépe vyhovuje vašemu typu pleti a problémům. Přes mírný pokles tržeb v roce v důsledku pandemie, trh péče o pleť stále představoval přibližně 42 procent globálního trhu krásy – což je nejvyšší kategorie, která převyšuje produkty péče o vlasy a krásu. Sérum, hydratační krém, oční krém, peeling, gel na mytí obličeje a opalovací krém jsou základními prvky účinné péče o pleť.

Pokud však nemáte čas, energii, trpělivost nebo finanční prostředky navíc na vyzkoušení vydatných produktů z obchodních domů, drogerie a internetu, jsme tady, abychom vám pomohli. V The Derm Recenze je naším úkolem hodnotit produkty a značky péče o pleť prostřednictvím vědeckého hranolu a ujistit se, že jsou formulovány s klinicky kontrolovanými, bezpečnými a účinnými složkami, jako je kyselina hyaluronová a retinol, abyste mohli dosáhnout těch nejlepších možných výsledků.

Související: Nejlepší produkty péče o pleť

Nejlepší značky péče o pleť: Seznam

Nejlepší celkově
Vzorec

Nejlepší značky klinické péče o pleť

Vzorec

Lanben

Murad

SkinCeuticals

Skinbetter Science

GlyMed Plus

NeoZtráta

Nejlepší přírodní značky péče o pleť

Mrkev a tyčinka

Začátky

Bláznivý Hippie

Otec Harper

Egyptská magie

Nejlepší značky luxusní péče o pleť

Střivectin

ZE Zdraví pokožky

Kiehl

Mayská bouře

Osvědčená péče o pleť

POLIKLINIKA

Dermalogica

Péče o pleť Tula

Estee Lauder

Clarins

Tatcha péče o pleť

Nejlepší korejské značky péče o pleť

Atomy

Dubnová kůra

Sulwhasoo

Nejlepší péče o pleť bez krutosti

Pacifik

Opilý slon

Fenty Kůže

agentura

Nejlepší péče o pleť v drogerii

La Roche Posay

Olay

Cetafil

RoC Retinol

Značky péče o pleť
Normální

Dobré molekuly

Mario Badescu

Nejlepší značka péče o pleť typu peer-to-peer
Rhôna + Pola

Pokročilá dermatologie

Kůže č.

Jak vybrat značku péče o pleť

Výběr značky produktů péče o pleť se může zdát zdrvující, a přestože vás může lákat vybrat si produkty na základě atraktivního balení nebo propagace celebrit, před rozhodnutím si musíte udělat domácí úkol. Koneckonců, kompletní režim zahrnuje minimum séra, hydratačního krému, očního krému, peelingu, gelu na mytí obličeje a opalovacího krému, aby byla vaše pokožka zdravá.

Co hledat ve značce péče o pleť

  • Typy pleti a problémy: Ne všechny značky nabízejí produkty, které vyhovují potřebám všech typů pleti a problémů. Proto by se člověk s aknózní nebo mastnou pletí měl držet dál od značek, které nabízejí jen bohaté receptury, které hloubkově hydratují suchou, zralou pleť a naopak.
  • Přísady založené na důkazech: Mnohé produkty péče o pleť jsou nabity objemovými složkami, které dočasně zlepšují vzhled a pohodu pokožky. Naše interní biochemička Elle doporučuje hledat řadu péče o pleť, která sestává z hlavních složek včetně kyseliny hyaluronové (nejlepší zvlhčovač), peptidů (které mohou pomoci zvýšit produkci kolagenu), skvalánu (vysoce zvlhčující lipid) a různých rostlinných extraktů. jako kořen lékořice a kurkuma, které zesvětlují pokožku.
  • Pořadí ingrediencí: Mnoho značek tvrdí, že složení jejich produktů obsahuje složky založené na důkazech, které jsou uvedeny výše (dokonce mohou být uvedeny v názvu produktu), ale koncentrace je tak nízká, že neovlivňuje pokožku. Jedním ze způsobů, jak zjistit, jestli je výrobek kvalitní, je zkontrolovat seznam složek. Čím blíže je složka k horní části seznamu, tím vyšší bude koncentrace.

Čemu se vyhnout při značce péče o pleť

  • Potenciálně nebezpečné složky: Věděli jste, že až 60% toho, co si naneseme na kůži, se vstřebá? To znamená, že může mít negativní nebo pozitivní vliv na vaše zdraví a celkovou pohodu. Jelikož FDA nereguluje péči o pleť, mnohé ze složek nacházejících se v tradičních výrobcích se spojují s alergiemi, ekzémem, rakovinou, hormonální nerovnováhou a reprodukčními problémy. Při koupi té nejlepší péče o pleť se vyhněte „toxickým 12“, jako jsou parabeny, syntetické vůně, formaldehyd atp.
  • Testování na zvířatech: Přestože stále více kosmetických společností nadále přijímá módu bez krutosti, každý rok se na testování různých kosmetických produktů po celém světě používá půl milionu zvířat. To znamená, že jen dnes bylo zabito více než 1 369 zvířat. Pojem bez krutosti představuje hnutí za práva zvířat, kde produkty nebo aktivity společnosti nepoškozují ani nezabíjejí zvířata po celém světě.

Co se týče certifikace, Leaping Bunny je jediný mezinárodní certifikační program bez krutosti od 90. let 20. století. Budete vědět, že produkt, na který se díváte, je z právního hlediska bez krutosti, pokud odhaluje ikonického skákajícího zajíčka organizace – ale kdyby to bylo tak jednoduché.

Uvědomte si, že mnohé značky lžou spotřebitele tím, že na svých obalech zobrazují falešný obrázek zajíčka bez krutosti, a nikoli legitimní logo bez krutosti. Bohužel v USA a Kanadě v současnosti neexistují žádné zákony týkající se pojmu „bez krutosti“.

A konečně, společnosti jako Estee Lauder nemusí provádět testování na zvířatech ve Spojených státech, ale jelikož produkty značky se prodávají v pevninské Číně, kde se testování vyžaduje, nelze je považovat za 100% bez krutosti.

Nejlepší značky péče o pleť

Od zlevněných produktů až po luxusní receptury, tady jsou naše tipy na nejlepší značky péče o pleť. Naše top tipy jsou Formulyst a Carrot & Stick.

Nejlepší značky klinické péče o pleť

Vzorec
Filozofií Formulystu je vytvářet správné produkty, které pomáhají při léčbě kožních problémů, nikoli je maskují. Značka se zaměřuje na dlouhodobá řešení a prevenci, nikoli na rychlá řešení. Přípravky vyrobené v USA jsou vyrobeny ze silné směsi účinných látek. Důraz je kladen na složky zlatého standardu, které skutečně fungují, jako je retinol, a nikoli na vytváření produktů, které se cítí dobře a voní.

Tým za Formulyst pochází ze světa dermatologie, takže ví, co funguje a co ne – a že různé typy pleti ne vždy reagují na stejný produkt stejně. Formulyst obsahuje ve svých recepturách mnoho vitamínů a antioxidantů, jako je vitamín B, C, E a účinné složky jako retinol, zlatý standard v boji proti jemným liniím a skvrnám. Další složky zahrnují jemné, ale účinné AHA (alfa hydroxykyseliny) k odlupování odumřelých kožních buněk a olej ze semen šípku, přeplňující hydratační prostředek.

Lanben
Najít cílené řešení vašeho konkrétního problému s péčí o pleť může být obtížnější, než byste čekali. Z tohoto důvodu značky jako Lanbena začaly vytvářet přesná řešení běžných kožních problémů, jako je akné, jizvy a další. Dnes značka nabízí celou řadu produktů péče o pleť orientovaných na výsledky.

Lanbena je asijská značka péče o pleť, která se specializuje na vytváření produktů orientovaných na výsledky z tradičních čínských surovin. Zatímco značka je nejlépe známá díky krému na odstraňování jizev od Lanbeny, nabízí také celou řadu produktů péče o obličej, oči a zdraví, které vyhovují různým typům pleti a kožním problémům.

Murad
doktor Murad obhajoval myšlenku „krásy zevnitř“ a zaujal holistický přístup k péči o pleť a wellness. Jinými slovy. Je znám také jako „otec péče o vnitřní pokožku“. Dr. Murad má širokou škálu produktů navržených tak, aby poskytovaly antioxidační, protizánětlivé a hydratační vlastnosti. Pokud jde o jeho linii péče o pleť, tažnými koňmi jsou séra, která považuje za náročnou kosmetickou rutinu a „mají sílu změnit vaši pleť“.

Související: Nejlepší sérum na obličej proti stárnutí

Systém Murad je založen na třístupňovém procesu čištění, ošetřování a zvlhčování a každý produkt je barevně odlišen. Produkty lze míchat a spojovat v závislosti na konkrétním kožním problému. Produkty Murad využívají složky s klinickým účinkem a receptury jsou směsí extraktů přírodního původu a extraktů vyrobených v laboratoři.

SkinCeuticals
SkinCeuticals je značka, která nabízí produkty klinické péče o pleť podporované vědou. Historie značky začala dlouho před založením společnosti v roce 1997, a to díky klíčovému výzkumu, který provedl Dr. Sheldon Pinnell, přední vědec stojící za SkinCeuticals. Zábavný fakt: v roce 1992 Dr. Pinnell podal první patent na vitamín C. Tento objev vydláždil cestu pro zcela novou kategorii produktů péče o pleť: lokální vitamín C.

Dr. Pinnell byl označován za „otce zakladatele lokálních antioxidantů“, takže jsou to klíčové složky používané v produktech SkinCeuticals. Nejoblíbenějším produktem značky je CE Ferulic, silné antioxidační sérum. Tento produkt, spolu s dalšími přípravky vitamínu C SkinCeuticals, může také korigovat stávající známky stárnutí, protože vitamín C podporuje syntézu nového kolagenu.

Skinbetter Science
Skin Better Science, založená v roce , věří, že pozoruhodných výsledků lze dosáhnout jednoduše prostřednictvím záměrné inovace produktů. Produkty značky jsou navrženy tak, aby předcházely a opravovaly známky stárnutí, jako jsou linky, vrásky, skvrny, nerovnoměrný tón pleti a další. V The Derm Recenze máme rádi značky, které formulují své produkty na základě vědy, takže není překvapením, že náš tým rád recenzoval produkty Skinbetter Science.

Celkově věříme, že produkty Skinbetter Science jsou dobře formulovány díky kombinaci důkazů založených a patentovaných složek, jako jsou AHA kyseliny, retinol, kyselina hyaluronová. Bonusové body za absenci parabenů, vůní a barviv, jakož i bez krutosti.

GlyMed Plus
GlyMed Plus založila v roce 1991 Christine Heathman, licencovaná mistryně estetiky, certifikovaná lékařská estetika a licencovaná masážní terapeutka. GlyMed Plus je průkopníkem a lídrem v oblasti farmaceutických produktů péče o pleť. Produkty GlyMed Plus fungují v souladu se čtyřstupňovým systémem boje proti následkům stárnutí, akné, poškození sluncem, zabarvení, rosacey a jiných kožních onemocnění. Čtyři kroky jsou čištění, léčení, vyrovnávání a ochrana.

GlyMed Plus nabízí více než 100 produktů rozdělených do pěti podřídků: Age Management, Master Aesthetics Elite, Cell Science, Serious Action a For Men. Klíčové složky používané v produktech GlyMed Plus jsou Advanced Drone Technology a kyselina fulvová. Pokročilá technologie dronů je dodávací systém, který využívá zapouzdřené peptidy k přímému ošetření cílových kožních buněk. Říká se, že zvrátí, opraví a zabrání budoucímu poškození na buněčné úrovni.

NeoZtráta
NeoStrata je značka péče o pleť, která nabízí produkty péče o pleť proti stárnutí dermatologické kvality. NeoZtráta v překladu znamená „nové vrstvy“, což popisuje filozofii péče o pleť značky: viditelné výsledky pocházejí z obnovy vrstev pokožky. Tato filozofie začala v roce 1974, kdy zakladatelé NeoStrata objevili hluboké výhody alfa-hydroxykyselin (AHA) na pokožku.

V průběhu let společnost NeoStrata vyvinula několik inovativních složek, které jsou nyní patentovány, například bionické polyhydroxykyseliny, neoglukosamin a aminofyl. Produkty péče o pleť Neostrata dnes prodávají lékaři v 85 zemích a značka má více než 100 publikací a patentů.

Nejlepší přírodní značky péče o pleť

Mrkev a tyčinka
Ať už jste fanouškem přírodní péče o pleť nebo ji jen chcete vyzkoušet, jednou z nejnovějších značek přírodních produktů péče o pleť je Carrot & Stick. Kolekce nabízí to nejlepší z obou světů, což znamená, že kombinuje rostlinné složky se špičkovou vědou, aby vytvořila produkty péče o pleť, které jsou účinné a šetrné k životnímu prostředí.

Carrot & Stick používá tvrdý přístup k péči o pleť, přičemž dokonale vyvažuje jemnou péči o rostliny se silnými výsledky inovativní vědy. výsledek? Jednoduchá a efektivní péče o pleť, která dodává pleti zářivou pleť, která je dobrá pro vás i pro životní prostředí. Kolekce pokrývá všechny vaše základní potřeby péče o pleť, včetně hydratačního krému, séra, čistících prostředků, rozjasňujících polštářků a cílených sér pro řešení různých problémů péče o pleť.

Začátky
Jedním z průkopníků kosmetiky na přírodní bázi je Origins, kterou William Lauder uvedl na trh v roce 1990. Origins pokračuje ve stopách zelených myšlenek, jako je snižování vlivu na životní prostředí a zavazování se k výsadbě stromů.

Slogan Origins je „Poháněn přírodou. Prokázáno vědou.“ Filozofií značky je zahrnout přírodní složky do řady produktů péče o pleť. To znamená směs exotických ingrediencí pocházejících z celého světa a běžnějších rostlinných a olejových produktů, jako je dřevěné uhlí, ženšen a kofein – vše vytvořeno způsobem šetrným k životnímu prostředí. Jedním z prvních produktů byla maska ​​Clear Improvement Active carbon, stále jedna z nejprodávanějších masek v USA.

Bláznivý Hippie
Mad Hippie je čistá kosmetická značka postavená na předpokladu, že přírodní péče o pleť může být stejně účinná jako tradiční péče o pleť. Značka používá organické přírodní složky a bezpečné syntetické složky pro formulování produktů péče o pleť a make-upu, přičemž vynechává toxické složky a nepotřebné přísady.

Značka je skvělá v začleňování široké škály prospěšných složek do svých receptur produktů. Mad Hippie používá mnoho jedinečných rostlinných extraktů a olejů, jako je kořen konjac, extrakt z plodů morušky a maliny, olej ze semen černého rybízu, extrakt z acai, extrakt z hub reishi a extrakt z chlorelly, abychom jmenovali alespoň některé. Kromě toho jeho receptury obsahují mnoho osvědčených a skutečných složek proti stárnutí, jako jsou vitamíny A, C a E a peptidy.

Otec Harper
Tata Harper založila svou stejnojmennou značku péče o pleť v roce 2010, kdy byl koncept „farm to face“ ještě nový. Dnes je značka Tata Harper jednou z nejznámějších značek přírodní péče o pleť, mezi fanoušky patří Gwyneth Paltrow a Emma Watson. Samotná Harper je jednou z mnoha žen, které řídí kosmetický byznys, včetně Charlotte Tilbury, Emily Weisse z Glossier a Jamie Kern Lima z IT Cosmetics.

Tata Harper vyrábí přírodní produkty péče o pleť v malých sériích ve Vermontu, které provozuje ženskou laboratoř. Ingredience nepěstované ve Vermontu pocházejí z celého světa. Produkty Tata Harper využívají 43 „vysoce výkonných“ složek. Společnost uvádí: „Nejvíce ingrediencí balíme v nejvyšší koncentraci, abychom zajistili maximální výsledky – bez jediné kapky umělých chemikálií.“ Každý výrobek má na láhvi vyryto číslo šarže, aby zákazníci mohli sledovat, jak (a kdy) byl jejich výrobek vyroben. Produkty Tata Harper neobsahují GMO, toxiny, plniva, umělé vůně, umělá barviva a syntetické chemikálie.

Egyptská magie
Egyptian Magic je značka produktů péče o pleť, která si získala kultovní přívržence díky „magickému“ univerzálnímu pleťovému krému. Debutoval v roce 1991. Egyptian Magic All-Purpose Skin Cream je léčivá pleťová voda z přírodních ingrediencí. Tento ikonický produkt můžete využít k mnoha účelům včetně hydratačního krému na obličej pod očima, odličování, oprava roztřepených konečků, hojení řezných ran či škrábanců, předcházení striím v těhotenství a mnohé další.

Receptura Egyptian Magic obsahuje pouze olivový olej, včelí vosk, med, včelí pyl, mateří kašičku a propolis. Neobsahuje aditiva, konzervanty, vonné látky, parabeny a GMO složky. Dokonce i hvězdy make-upu, modelky a herečky jako Kate Hudson a Ashley Benson přísahají na krém Egyptian Magic.

Nejlepší značky luxusní péče o pleť

Střivectin
StriVectin byl uveden na trh v roce 2002 jako krém na strie prodávaný v obchodech se zdravou výživou. Dnes je StriVectin lídrem na trhu produktů péče o pleť proti stárnutí s širokou škálou produktů péče o obličej, krk a tělo. Řada StriVectin zahrnuje hydratační krémy, séra, čistící prostředky, masky a krémy na ruce a tělo.

Související: Nejlepší krém na krk

Hlavní složkou produktů StriVectin je NIA-114, patentovaná, optimalizovaná forma niacinu / vitamínu B3. NIA-114 je výsledkem 30letého výzkumu Myrona a Elaine Jacobsonových, týmu biochemiků manželů a manželek, kteří pracovali na University of Arizona. Společnost tvrdí, že je klinicky prokázáno, že posiluje kožní bariéru a zvyšuje působení dalších složek pro viditelně změněnou, mladistvě vypadající pleť. Také se věří, že chrání pokožku před vnějšími faktory a zabraňuje ztrátě vody.

ZE Zdraví pokožky
Pokud jste ještě neslyšeli o ZO Skin Health, je velká šance, že jste slyšeli o jejím zakladateli, světoznámém dermatologovi Dr. Zein Obagi. Dr. Obagi je také tvůrcem řady produktů se stejnojmenným názvem – Obagi skin care. Značku opustil v roce 2006 a v roce 2007 založil novou společnost zabývající se péčí o pleť s názvem ZO Skin Health.

ZE Skin Health věří, že jediným způsobem, jak dosáhnout zdraví pokožky, je síla vědy. Sdílíme tuto víru v The Derm Recenze, a proto je zahrnuta v našem seznamu nejlepších značek péče o pleť. Každý produkt ZE Skin Health obsahuje různé kritické složky v různých koncentracích. Značka kombinuje složky založené na důkazech, jako jsou vitamíny C a E, retinol, glycerin, kyselina salicylová a kyselina glykolová, s proprietárními směsmi, jako jsou ZPRO, komplex ZCORE a další.

Kiehl
Kiehl’s začala fungovat jako lékárna v roce 1851 se sídlem na Third Avenue a 13th Street v New Yorku – toto místo je stále vlajkovou lodí společnosti. Kiehl se v průběhu let proslavil heslem „před koupí vyzkoušejte“. I za uvádění jeho složek na produktech, což se tehdy považovalo za neobvyklé. Společnost rostla ústním podáním, protože nikdy neinzerovala.

Kiehl’s má rozsáhlou kolekci produktů na obličej a tělo, včetně hydratačních krémů, masek, čisticích prostředků na obličej, sér a očních krémů. Společnost má také speciální rady pro miminka a muže a prodává vůně. Produkty Kiehl’s jsou formulovány s množstvím rostlinných extraktů a společnost tvrdí, že 95 % jejích receptur obsahuje alespoň jednu surovinu přírodního nebo přírodního původu.

Související: Nejlepší oční krémy na tmavé kruhy pod očima

Mayská bouře
Maystorm je nová luxusní značka nabízející produkty péče o pleť na rostlinné bázi. Apeluje na starodávnou moudrost země a mystickou krásu květin. Značka to dělá vytvářením vynikajících složení, které se cítí dobře na pokožce a slaví dar země.

To, co odlišuje novou značku Maystorm od ostatních luxusních značek, je to, že využívá síly rostlin a dodává pokožce doplňkové složky. Představte si to jako lavinu přírodních krás. Maystorm také věří v návrat k matce přírodě podporou a ochranou přírodních stanovišť. Produktová řada je všestranná, nabízí hydratační krémy, séra, oleje a čistící prostředky.

Osvědčená péče o pleť
Osvědčenou péči o pleť spustili v listopadu zakladatel a generální ředitel Ming Zhao a datová vědkyně a spoluzakladatelka výpočetní fyziky Amy Yuan. Vytvořili platformu umělé inteligence (AI) známou jako The Skin Genome Project pro řešení jejich problémů s pokožkou. Je to nejkomplexnější analytická databáze klinicky účinných složek péče o pleť, jaká byla kdy vytvořena.

Namísto jednotného přístupu a formulování produktů pro masy může technologie AI krásy vyvinout vlastní kosmetiku a produkty péče o pleť, aby vyhovovaly individuálním potřebám každého člověka. V konečném důsledku poskytuje lepší výsledky za kratší dobu. Značka nabízí pouze tři personalizované produkty: čistící prostředek, denní krém SPF a noční krém.

POLIKLINIKA
Clinique je značka péče o pleť, která existuje již desetiletí a je synonymem klinického přístupu ke kráse. Když byla značka uvedena na trh v roce 1968, byla jedinečná v tom, že se vyhýbala jakýmkoli složkám, které by mohly dráždit pokožku nebo způsobit alergie, jako například vůně. Produkty Clinique jsou i dnes bez parabenů, ftalátů a vonných látek.

Dalším faktorem, který učinil značku jedinečnou, je to, že místo univerzálního přístupu k produktům byla řada Clinique určena ke spuštění individuální konzultace. Společnost vytvořila „Clinique Computer“, neelektronický box s posuvnými knoflíky, který pomáhal zákazníkům identifikovat typ pleti. Nápad zasáhl a nyní je Clinique jednou z nejprodávanějších značek péče o pleť na světě.

Dermalogica
Dermalogica je značka, která již od roku 1986 vytváří profesionální produkty péče o pleť. Produkty obsahují vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny, včetně čistících, exfoliačních, hydratačních produktů, masek, toniků, pleťových olejů, sér, cílených ošetření, očních ošetření, péče o tělo a pod.

Dermalogica se zaměřuje na zdraví pokožky, nikoli na „krásu“. Společnost přistupuje ke svým výrobkům a obalům rozumně. Produkty byly vždy formulovány bez obvyklých dráždivých látek a přísad, které by mohly způsobit akné, včetně lanolinu, SD alkoholu, minerálního oleje a umělých barviv. Obal je jednoduchý a subtilní a působí spíše prakticky než luxusně.

Péče o pleť Tula
Zatímco dermatologové vyrábějí spoustu značek péče o pleť, příběh Tuly je mírně odlišný. Zakladatel značky – Dr. Roshini Raj – je ve skutečnosti certifikovaný gastroenterolog. Doktor Raj ve své lékařské kariéře zjistil, že probiotika mohou prospívat pokožce, stejně jako působí na trávicí systém. To je důvod, proč naleznete probiotika jako klíčové složky ve všech produktech péče o pleť Tula.

Je klinicky prokázáno, že probiotika používaná v produktech péče o pleť Tula pomáhají podporovat vzhled přirozené rovnováhy pokožky tím, že zadržují vlhkost, zanechávají pleť hydratovanější a snižují výskyt zánětu. Tula také používá několik superpotravin ve svých produktech péče o pleť, jako jsou borůvky, kurkuma a bílý čaj. Všechny produkty jsou 100% bez ftalátů, parabenů, propylenglykolu, vazelíny, lepku a minerálních olejů.

Estee Lauder
Estée Lauder byla oficiálně založena v roce 1946. Lauder propagovala své produkty tak, že lámala chodníky a prezentovala je ženám v kosmetických salonech, kde zdarma rozdávala vzorky svých produktů. Lauder byl také průkopníkem konceptu „Dárek při koupi“, který se dnes považuje za základ.

Dnes značka Estée Lauder prodává širokou škálu produktů včetně make-upu, krémů, produktů péče o pleť, sér a parfémů. Advanced Night Repair je pravděpodobně nejznámějším produktem Estée Lauder. Tento produkt, oficiálně nazývaný Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II, se považuje za první sérum v tomto odvětví a je navrženo tak, aby redukovalo známky stárnutí.

Clarins
Clarins vytvořil francouzský chiropraktik Jacques Courtin. V roce 1954 založil v Paříži lázně a soustředil se na masáže, které pomáhají tónovat pokožku a stimulovat krevní oběh. K masážím používal esenciální oleje, později začal prodávat rostlinné a minerální produkty. V roce 1980 byla Clarins nejprodávanější značkou ve Francii a brzy expandovala do Spojených států.

Clarinsova filozofie je založena na síle rostlin a vrací se k emocionálnímu aspektu krásy. Produkty jsou založeny na rostlinných složkách, včetně tamarindu, extraktu z modré orchideje, který se nachází v jejím charakteristickém oleji na obličej, a ibišku. Kolekce proti stárnutí je založena na botanických složkách, jako je organická harungana a růže Montpellier pro boj proti stařeckým skvrnám. Oleje se nacházejí také v mnoha výrobcích Clarins.

Tatcha péče o pleť
Tatcha je japonská kosmetická značka, která nabízí zjednodušený přístup k péči o pleť. Spojují přírodní složky s japonskými tradicemi a nejnovějšími technologiemi a vytváří luxusní produkty péče o pleť. Základem řady péče o pleť Tatcha je Hadasei-3, patentovaná směs tří superpotravin proti stárnutí – červených řas Okinawa, zeleného čaje Uji a japonských rýžových otrub.

Prvním produktem Tatchy byly originální japonské kosmetické papíry Aburatorigami, stejné savé papíry, jaké používají gejši. Potom byly vyvinuty čistící prostředky, zvlhčovače, séra, masky, esence a další.

Nejlepší korejské značky péče o pleť

Atomy
Atomy je korejská kosmetická značka, která nabízí vše od doplňků přes make-up až po péči o pleť a další. Značka je vytvořena jako společnost Multi-Level Marketing (MLM), což znamená, že produkty prodávají nezávislí distributoři. Produkty Atomy péče o pleť obsahují vše, co potřebujete k vytvoření kompletní rutiny péče o pleť, včetně čistících prostředků, toniků, sér, hydratačních krémů, rozprašovačů na obličej a dalších.

Značka používá mnoho důležitých klíčových složek pro formulování svých produktů, ale hlavními kategoriemi jsou antioxidanty, změkčovadla, zvlhčovadla, kyselina hyaluronová, niacinamid, peptidy a rostlinné extrakty. Jsou to vynikající složky, které byly zkoumány, aby dokázaly jejich výhody v péči o pleť.

Dubnová kůra
April Skin, založená v roce , je značka K-beauty, která původně přišla na trh pouze s jedním produktem: mýdlem April Skin Magic Stone. Brzy se April Skin rozrostla na celou řadu přírodní péče o pleť a kosmetických produktů včetně čistících prostředků, kosmetiky na obličej, peelingů, sér, péče o tělo a dalších.

Zatímco tato značka K-beauty používá k formulování svých produktů různé základní složky, nejpopulárnější jsou receptury měsíčku. Značka používá Calendula officinalis – také známý jako měsíček – tradičně používaný v ajurvédské a tradiční čínské medicíně pro své protizánětlivé účinky.

Sulwhasoo
Sulwhasoo je značka luxusních produktů péče o pleť odvozených z korejské bylinné medicíny a dlouhé tradice východní holistické filozofie. Název Sulwhasoo pochází z kombinace dvou slov, sulwha znamená „kvete jako krásná sněhová květina na vaší kůži“ a soo znamená „výjimečně krásná“.

Sulwhasoo založil Suh Sung-whan, který vyrostl v Kaesong, městě proslaveném jedinečnou kvalitou ženšenu, rostliny, která je charakteristická pro Koreu. Suh pochopil účinnost ženšenu a v roce 1966 představil ABC ženšenový krém, který odstartoval odkaz Sulwhasoo.

Dnes je tato značka známá nejprodávanějším aktivačním sérem Sulwhasoo First Care. A když říkáme bestseller, nepřeháníme; jedna láhev aktivačního séra Sulwhasoo First Care se v Koreji prodá každých 10 sekund a od jeho uvedení na trh v roce 1997 se celosvětově prodalo více než 35 milionů lahví!

Nejlepší péče o pleť bez krutosti

Pacifik
Pacifica Beauty je 100% veganská a krutá značka, kterou v roce 1996 založil Brook Harvey-Taylor. Všechno to začalo v kuchyni Brook, kde nakonec parfémovala z esenciálních olejů a prodávala je lokálně v Eugenu v Oregonu. Brook dokonce řekl Well + Good, že bude prodávat své parfémy na koncertech The Grateful Dead, až přijedou do města.

Dnes Pacifica rozšířila svůj sortiment o rozsáhlou kolekci vůní a produktů pro péči o vlasy, pleť, make-up a další. Celkově produkty péče o pleť Pacifica obsahují změkčovadla rostlinného původu, jako je slunečnicový olej, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové, kokosový olej a některé další. Existují také vysoké koncentrace zvlhčovadel a antioxidantů. Značka ve svých produktech nepoužívá škodlivé složky jako parabeny, ftaláty, SLS či minerální oleje.

Opilý slon
Kruty-free značka Drunk Elephant nabízí několik nejlépe hodnocených produktů. Díky svým čistým recepturám a obalům hodným Instagramu je Drunk Elephant milován kupujícími, influencery a editory krásy. Značka byla mnohokrát prezentována v publikacích jako Allure, New Beauty, Vogue a Refinery29 a získala řadu průmyslových ocenění.

Drunk Elephant kombinuje osvědčené a skutečné složky péče o pleť (tj. vitamin C, retinol a peptidy) s jedinečnými výtažky (tj. marulový olej, mongongo olej a další), aby vytvořil produkty, které skutečně vyčnívají z davu. Kromě toho značka vynechává škodlivé složky – nazývané „Suspect 6“ – o kterých se domnívají, že jsou kořenem téměř každého kožního problému.

Fenty Kůže
Tři roky poté, co Rihanna uvedla na trh Fenty Beauty, zpěvačka a herečka uvedla na trh v roce svou doplňkovou řadu péče o pleť s názvem Fenty Skin. Tato značka se od tisíců jiných odlišuje svou rodovou inkluzivitou, víceúčelovými produkty a ekologickými obaly. A co víc, Rhianna řada péče o pleť bez krutosti je také zelená a čistá a přichází s několika jedinečnými recepturami.

Kolekce Fenty Skin obsahuje celkem šest produktů. Dají se koupit jednotlivě nebo v různých setech. Mnohé ingredience jsou inspirovány Rihanniným mezinárodním životním stylem – například extrakt z vodního melounu. Kromě toho existují typy založené na důkazech, jako je glycerin, niacinamid, kyselina hyaluronová, triglycerid kyseliny kaprylové / kaprinové a provitamin B5.

agentura
Agency je nová, personalizovaná značka produktů péče proti stárnutí, kterou vytvořili zakladatelé populární značky Curology. Cílem Agentury péče o pleť je nabízet produkty proti stárnutí šité na míru jedinečné pleti každého člověka s pomocí licencovaných dodavatelů značkové dermatologie. Agentura je bez krutosti a produkty jsou oficiálně certifikovány společností Leaping Bunny.

Zatímco obě značky nabízejí personalizované receptury, Agency a Curology používají různé aktivní složky pro léčbu specifických kožních problémů. Složky Curology jsou zaměřeny na kožní problémy se sklonem k akné, zatímco vlastní receptury agentury Agency Skincare jsou určeny k léčbě známek stárnutí, jako jsou textura, vrásky, jemné linky a další.

Nejlepší péče o pleť v drogerii

La Roche Posay
Věděli jste, že jedna z klíčových složek produktů péče o pleť La Roche Posay sahá až do 14. století? Mluvíme o termální vodě La Roche Posay, jedinečné vodě bohaté na selen v srdci značky. Rychlý posun vpřed do roku 1975 a La Roche Posay Laboratoire Dermatologique byla založena s posláním používat tuto speciální termální vodu k vývoji produktů péče o pleť, které by poskytly dermatologům efektivní řešení péče o pleť pro jejich pacienty, zejména ty s citlivou pokožkou.

La Roche Posay je dermatologická značka péče o pleť, která formuluje produkty s vysokými standardy účinnosti a bezpečnosti, aby vyhovovaly potřebám pokožky, dokonce i citlivé. La Roche Posay, doporučená desítkami tisíc dermatologů po celém světě, se stala známou pro poskytování vysoce účinných řešení péče o pleť, která se zaměřují na různé kožní problémy od akné po stárnutí a další. Značka se snaží zpřístupnit dermatologickou péči o pleť těm, kdo ji potřebují. Spotřebitelům nabízí produkty pro každý krok jejich rutiny péče o pleť, díky čemuž je jednou z top drogeriových značek péče o pleť.

Olay
Olay, kterému důvěřují miliony žen na celém světě, je nejprodávanější linií péče o pleť proti stárnutí na pěti kontinentech. Tato multimiliardová značka vyrábí stovky různých kosmetických produktů, což značně ztěžuje výběr produktu, který vyhovuje vašim potřebám. Olay nabízí širokou škálu produktů péče o pleť včetně čistících prostředků, toniků, masek, mlhy, hydratačních krémů, sér, ošetření a přípravků na ochranu před sluncem.

Jednou ze složek, které Olay s oblibou zařazuje do svých receptur, je niacinamid, amidová forma vitamínu B3 (niacin), která poskytuje pleti mnoho výhod. Niacinamid je také antioxidant, který pomáhá pokožce bojovat proti volným radikálům, nestabilním molekulám, které přispívají k předčasným vráskám a jemným liniím na pokožce. Další klíčovou složkou používanou v celé kolekci péče o pleť Olay je palmitoyl pentapeptid 4 nebo to, co značka nazývá „amino-peptid“.

Cetafil
Cetaphil má určitě sílu přežít – vzorec se od roku 1947 vůbec nezměnil! Změnilo se však to, že dnes Cetaphil nabízí více než 40 produktů včetně hydratačních krémů, tělových mlék, čistících prostředků a dokonce i řady pro miminka.

Předpokládejme, že hledáte jakýkoli článek napsaný o nejlepších čisticích prostředcích na obličej, přičemž jeden produkt tam téměř jistě najdete – Cetaphil Gentle Skin Cleanser. Toto je jeden z ikonických drogériových produktů, které si udržují svoji popularitu již desetiletí. Tento čistič Cetaphil původně debutoval v roce 1947, ale nabral na síle až v 60. letech.

Všimli jsme si, že tato značka se zaměřuje především na používání změkčovadel jako klíčových složek. Změkčovadlo je olejovitá látka, která vyplňuje prostory mezi odumřelými kožními buňkami, čímž vytváří hladký povrch pokožky. Zatímco změkčovadlo poskytne určité okluzivní účinky, jeho primární funkcí je změkčit kůži.

RoC Retinol
RoC je francouzská značka vytvořená v roce 1957 v lékárně Roge Cavailles v Paříži Dr. Jean-Charles Lissarrague. Lissarrague byl pařížský lékárník, který věřil v aktivní přístup ke kráse. Společnost byla také jednou z prvních, která objevila metodu ke stabilizaci retinolu, základní složky péče o pleť v boji proti známkám stárnutí. Retinol, derivát vitamínu A, pomáhá redukovat jemné linky, zklidňuje výskyt vrásek a bojuje proti zabarvení.

Společnost RoC prodává řadu produktů péče o pleť včetně hydratačních krémů, nočních krémů, ošetření proti vráskám, očních krémů a exfoliačních krémů, ale je známá především svými produkty proti stárnutí, které obsahují retinol.

Nejlepší výhodné značky péče o pleť

Normální
Přestože se nejedná o drogériovou značku jako takovou, The Ordinary nabízí ve většině případů nižší ceny než drogerie. Tato značka je mimořádně cenově dostupná. Mluvíme o retinolovém séru za 7 USD a séru s vitamínem C za 6 USD. Ve skutečnosti téměř všechny produkty značky stojí méně než 15 dolarů. Tento přístup k péči o pleť umožnil The Ordinary stát se jednou z nejpopulárnějších značek péče o pleť na trhu. Tržní trendy v roce ve skutečnosti ukazují, že The Ordinary je v současnosti nejvyhledávanější značkou péče o pleť na světě.

Vzorce péče o pleť Jsou obvykle jednoduché, obsahují jednu nebo dvě aktivní složky a neobsahují přísady, plniva, vonné látky ani barviva. Dokonce i obal produktu je minimální, s jednoduchými názvy, které popisují produkt bez nadbytečných chomáčů nebo klamavých detailů.

Dobré molekuly
Tým veteránů kosmetického průmyslu v Beautylish založil značku péče o pleť Good Molecules s cílem poskytovat účinné produkty péče o pleť za přiměřenou cenu. Společnost Good Molecules spolupracuje přímo s laboratořemi a nabízí produkty, které se zaměřují na kožní problémy, jako je akné, zarudnutí a skvrny, bez tradičních maloobchodních značek. Ve skutečnosti některé produkty péče o pleť Good Molecules začínají už na 6 dolarech.

Po analýze receptur produktů Good Molecules jsme si všimli, že značka ve své kolekci používá několik ingrediencí založených na důkazech, včetně niacinamidu, hyaluronátu sodného, ​​extraktu z kořene lékořice a vitamínu C.

Mario Badescu
Mario Badescu je značka péče o pleť známá svými klinickými přípravky a dostupnou cenou. Inspirovaná Evropou je značka známá svým ekonomickým balením, klinickými přípravky a dostupnými cenami.

Produkty jsou formulovány s přísadami založenými na důkazech, jako je kyselina glykolová, kyselina salicylová, vitamin C a další. Kúra proti akné Drying Lotion si získala kult u věrných zákazníků, kosmetických redaktorů a celebrit.

Nejlepší značka péče o pleť typu peer-to-peer

Rhôna + Pola
Společnost Rodan + Fields byla založena dvěma dermatology vyškolenými ve Stanfordu, Katie Rodan a Kathy Fields. Toto duo již dříve vytvořilo Proactiv, řadu produktů péče o pleť určenou pro aknózní pleť pro lidi nad 30 let. Rodan + Fields je nejprodávanější značka v USA, což znamená, že společnost dělá něco správného.

Podívejte se blíže na složky v mnoha produktech a uvidíte řadu hvězd krásy, jako je retinol, který je zlatým standardem v boji proti jemným liniím a vráskám a podporuje obnovu buněk. K zesvětlení a zesvětlení pokožky společnost používá osvědčené vítězné složky, jako je alfa hydroxykyselina k vyhlazení a zjemnění pokožky, jakož i kyselina kojová, přírodní zesvětlující prostředek. Rodan + Fields ve svých produktech nepoužívá obskurní složky – používají složky, o kterých je známo, že mají pozitivní vliv na pokožku.

Kůže č.
Nu Skin, založená v roce 1984, je víceúrovňová marketingová společnost, která distribuuje více než 200 produktů proti stárnutí v kategoriích osobní péče a doplňků stravy.

Nu Skin je značka, která vyniká ve vědě, o čemž svědčí jejich komplexní portfolio produktů a vědecký výzkum provedený na jejich produktech a publikovaný ve vědeckých časopisech. S The Derm Recenze děláme také vědu, a proto je na našem seznamu nejlepších značek péče o pleť.

Nu Skin nabízí širokou škálu produktů péče o pleť, včetně přípravků na čištění obličeje, zvlhčovačů, sér, peelingů, produktů osobní péče, zařízení pro péči o pleť a dalších. Zajímavostí je, že nejoblíbenějším produktem značky je Nu Skin Tanner.

Nejlepší značky péče o pleť: Bottom Line

Výběr značky produktů péče o pleť se může zdát ohromující. I když vás může lákat vybrat si produkty na základě atraktivního balení nebo propagace celebrit, před rozhodnutím si musíte udělat domácí úkol.

Zvažte svůj typ pleti a jakékoli pochybnosti, které chcete vyřešit, abyste si vybrali ty správné značky a receptury. Hledejte složky založené na důkazech, jako je kyselina hyaluronová, peptidy, skvalen a různé rostlinné extrakty. Nezapomeňte, že pokud chcete zjistit, zda je výrobek kvalitní a obsahuje vysokou koncentraci účinných látek, podívejte se na seznam přísad. Čím blíže je složka k horní části seznamu, tím vyšší bude koncentrace.

Na druhé straně se vyhněte značkám péče o pleť, které formulují produkty s potenciálně nebezpečnými složkami jako „toxická 12“ včetně parabenů, syntetických vonných látek, formaldehydu atp. Nakonec zkuste použít značky bez krutosti, které netestují na zvířatech – více než 1 369 zvířat jsou denně zabíjena v tomto nelidském procesu. Co se týče certifikace, Leaping Bunny je jediný mezinárodní certifikační program bez krutosti od 90. let 20. století.

Budete vědět, že produkt, na který se díváte, je z právního hlediska bez krutosti, pokud odhalí ikonického skákajícího zajíčka organizace – jen si dávejte pozor na podvodníky. Pokud si nejste jisti, před zakoupením produktů péče o pleť a kosmetických produktů vyhledejte značky Leaping Bunny bez krutosti, pokud si nejste jisti, zda je produkt pravý.

Zdroje:
„Kosmetický průmysl: statistiky a fakta“, Statista, říjen .
„12 toxických chemikálií a kontaminantů v kosmetice,“ EWG.org, květen .
„Která zvířata se používají při testování kosmetiky?“, Cruelty-Free International.
„Ordinary je celosvětově nejvyhledávanější značka péče o pleť,“ Premium Beauty News, květen .

Napsat komentář