33 vlasových otázek, na které odpověděl Harry Josh– Pečujte o svůj obličej přirozeně Doporučení A. Skarkova

Všichni máme nějaké problémy s vlasy. A přestože nám naši přátelé mohou dát několik užitečných tipů a triků pro každou možnou situaci s vlasy, to, co u nich fungovalo, nemusí nutně fungovat u nás – z jednoduchého důvodu, že každý vlas je jiný. Proto se vždy obracíme na naše oblíbené kadeřníky se žádostí o odpovědi na nejpalčivější otázky o vlasech.

A kdo jiný zná vlasy lépe než Harry Josh, kadeřník celebrit a muž za nejznámějšími hřívy na pódiu a na červeném koberci (vzpomeňme si na Rose Byrne, Gisele Bundchen, Karlie Kloss a spoustu Victoria’s modelek Secret – některé Jsou také jeho nejbližšími přáteli!) Od toho, jak si vysušit vlasy až po ty nejlepší produkty na zkrocení roztřepených a roztřepených konečků, jsem sestavil všechny vaše často kladené dotazy, které jsem poslal Harrymu. Zde jsou jeho moudré rady:

Správný způsob mytí a sušení vlasů

1. Jak často si mám v zimě mýt vlasy?

Harry Josh: Na začátek vše závisí na vašich vlasů a méně na patře. Máte-li jemnější vlasy, měli byste si je mýt častěji, než každé dva dny. Máte-li husté vlasy, můžete si je mýt alespoň jednou týdně.

2. Mám přítelkyni, která si myje vlasy každý den, protože si myslí, že jí tolik vlasů neztrácí. Je to pravda?

Každý má vlasy jiné. Všichni obvykle ztratíme sto pramenů denně, někomu to může být zřejmější kvůli délce vlasů. Může to být osobní preference někoho, kdo chce mýt vlasy každý den.

3. Mám dlouhé vlasy. Jaké jsou užitečné tipy pro vysušení vlasů v rekordním čase?

Chtěl bych: Doporučuji výkonnou sušičku, jako je jedna z mých sušiček. B: Pokud nemáte kudrnaté vlasy, noste je v ručníku, aby absorbovaly co nejvíce vlhkosti před sušením.

4. Jak si sušíte své husté, kudrnaté a kudrnaté vlasy?

Vždy používejte nejlepší možné nástroje, abyste se připravili na úspěch! Jedním z tipů by bylo použít napětí pomocí kulatého kartáče s přírodními štětinami a vždy narovnat trysku směrem dolů na vlasy, abyste se ujistili, že jsou hladké.

5. Co s vlnitými vlasy? Jaká je nejlepší technika pro přímé vysušení vlasů?

Ujistil bych se, že použijete tepelnou ochranu, vyhlazující kondicionér, spoustu napětí, skvělý fén a že vždy skončíte s 1,25palcovou keramickou žehličkou Harry Josh® Pro Tools.

6. Jaké jsou nejlepší kartáče na vlasy pro používání s fénem?

Pokud máte jemné, rovné vlasy, použijte prémiový oválný kartáč pro hladké otryskávání. Pro vlnité vlasy kulatý kartáč. A pro kudrnaté nebo vlnité vlasy použijte nejprve vlhký nebo vyrovnávací kartáč a poté kulatý kartáč na uhlazení vlasů, pokud jsou cílem hladké vlasy.

7. Existuje lepší styl nebo lepší způsob foukání vlasů, aby si udrželi objem delší pro řídké vlasy?

Doporučuji válečky na suchý zip, abyste vlasy nastavili na studenou i teplou teplotu na fénu a používali jen ty správné produkty.

8. Jaká je nejlepší technika pro vysušení vlasů bez poškození?

Nejprve se ujistěte, že používáte nejlepší možné nástroje (například sušičky Harry Josh!) a poté vždy před sušením použijte tepelný štít. Tip: Nikdy nedávejte fén přímo na vlasy. Další tip: snažte se zbavit výbuchu co nejdéle pomocí suchého šamponu, abyste to nepřehnali!

9. Moje vlasy jsou suché a kudrnaté. Jak mám sušit vlasy?

Určitě používejte skvělý fén, 2,5palcový kulatý kartáč s přírodními štětinami a sérum proti vráskám. Vždy používejte napětí a narovnejte trysku směrem dolů na vlasy.

10. Jak důležité je při sušení vlasů nepoužívat žádný fén?

Mistrovství sušiček Harry Josh je především o kvalitě a vysokém výkonu (ten levnější sušičky nemají). Levnější fény dlouho nevydrží, nemají přepínač nastavení iontů a samostatné nastavení teploty a rychlosti (na již poškozené vlasy by mělo být aplikováno méně tepla). Levnějším vysoušečem také trvá sušení vlasů mnohem déle (čím méně času potřebujete k sušení vlasů, tím méně tepla použijete, tím menší poškození teplem).

11. Proč je důležité používat hlasitý odposlech? co vlastně dělá?

Normální trysky poskytují cílené proudění vzduchu, difuzor poskytuje širší rozsah proudění vzduchu. Máte-li kudrnaté vlasy, reproduktor bude držet tvar kadeří mnohem lepší a snazší. Reproduktory lze použít i nejen na sušení, ale také na styling, zejména pro nařasený vzhled.

Reproduktor Harry Josh Pro Tools má krásný tvar a dobře drží vlasy. Klepněte na sušičku a zůstane zapnutá. Mnoho reproduktorů vypadává, protože jsou univerzální. Naše reproduktory jsou speciálně vyrobeny pro každou sušičku, proto máme jeden pro Pro Dryer 2000 a jeden pro Ultra Light.

12. Máte nějaké tipy, jak předejít únavě rukou při sušení dlouhých vlasů?

Doporučil bych používat moji sušičku Harry Josh® Pro Tools Ultra light Pro, protože má větší výkon a je neuvěřitelně lehký – těsně pod půl kila! Pokud nemáte kudrnaté vlasy, nošení v turbanu pomůže absorbovat vlhkost, takže foukání vydrží méně. Pokud jsou však vaše vlasy krepovité, musíte je okamžitě napadnout a vysušit, abyste se vyhnuli krepovatění. Nejlepší způsob, jak získat objem koruny: válečky na suchý zip!

O objemu plochých vlasů

13. Jaký je nejlepší způsob, jak získat objem pro dlouhé a jemné vlasy? Musím použít spoustu produktů?

Doporučuji používat objemné produkty, jako je objemná pěna. Kromě toho dobrý kulatý kartáč (například 2,5 palce). Stačí vysušit a upevnit pomocí válečků na suchý zip, díky čemuž budou vaše vlasy plné a vydrží několik dní. K nadzvednutí vlasů často používáme prodlužovací sponky – toto je vnitřní tip – budou vaším novým nejlepším přítelem!

14. Máte nějakou radu, jak dodat vlasům objem a zároveň je udržet elegantní a ne příliš bláznivé a velké?

Zaměřte svůj objem na mohawk vašich vlasů. Horní část můžete nastavit také pomocí válečků na suchý zip. Zbytek dosušte dohladka.

15. Mám řídké, vlnité vlasy. Existují nějaké tipy, které vám pomohou s objemem?

Doporučoval bych použít pěnu a sušičku Harry Josh s difuzérem při střední rychlosti a vysoké teplotě. Vysušte si vlasy naruby.

Na rozčesávání roztřepených konečků, létání, vrásek a jiných problémů s vlasy

16. Jak se přinutí lehnout si, aniž bych měl pocit, že mám na hlavě přilbu?

HJ: Na začátek, dotek mokrým prstem může pomoci zjemnit mouchu. Pokud hledáte produkt, gel na obočí lze použít ke zkrocení letáku, aniž by vypadal jako přilba.

17. Mám kudrnaté, suché vlasy s roztřepenými konečky. Jaké jsou nejlepší produkty nebo nástroje, aby byly vaše vlasy lesklé a rovné?

Ujistěte se, že používáte nejkvalitnější nástroje, jako je žehlička. Tímto způsobem nebudete opakovaně zahřívat každou sekci. Přidejte silikony a vyrovnávací kondicionéry, které pomohou skrýt všechny nedostatky, ale skutečně střih udělá zázraky. Pomoci vám může i keratinová kúra.

18. Jedno slovo: cowlicks. Jak může někdo s delšími vlasy zakrýt nepříjemnější viry nacházející se v zadní části hlavy, blízko temeni?

Jediným způsobem, jak bojovat proti kravinám, je zvládnout ho od mokra do sucha. Jakmile to vyschne, je velmi obtížné něco udělat. Použijte prémiový oválný kartáč a sušičku Harry Josh. Kartáčujte vlasy ze strany na stranu na temeni tak, aby byly vlasy neutrální.

O omlazování poškozených vlasů

19. Jaké jsou nejlepší produkty a nástroje pro vlasy po ramena, která jsou barvená, řídká (zejména v oblasti koruny) a poškozená? Také se super stydím vědom tohoto problému.

Vždy se ujistěte, že používáte kvalitní šampon a kondicionér; následuje tepelný štít a vlasové oleje. Pro všechny vaše horké nástroje používejte nižší nastavení ohřevu. Tip: Vřele doporučuji použít Toppik na korunku k zakamuflování vašich jemných vlasů.

20. Je pravda, že byste si měli ostříhat vlasy, aby rostly zdravě?

Doporučuji dělat kúry a masky na vlasy. Díky střihu budou vaše vlasy vždy zdravější.

21. Jak dosáhnu co nejlepšího zdraví vlasů?

Ujišťuji se, že používám kvalitní produkty a beru vlasové doplňky jako Viviscal, Keranique, HUM atp. Tyto vlasové doplňky vyvažují hormony, aby podpořily co nejlepší růst vlasů.

22. Existují nějaké rozdíly mezi zimními a letními postupy péče o vlasy?

Během léta ráda plavu, takže se probouzím na častější používání rozjasňujícího šamponu. V zimě, jsou-li mé vlasy suché, zvyknu používat silnější kondicionéry. Hodně tedy závisí na tom, kde žijete a na vašem životním stylu.

23. Jaký režim domácí péče o vlasy byste doporučili lidem, kteří jsou extrémně zaneprázdněni nebo nemají čas chodit pravidelně ke kadeřnici?

Ujistěte se, že používáte opravdu kvalitní produkty a nemyjte je příliš často (alespoň jednou za dva dny, abyste si vlasy příliš nevysušili). Pokud si uděláte masku na vlasy jednou týdně, určitě si vlasy udržíte v lepší kondici.

Účes na cestách

24. Mám dlouhé rovné vlasy, které se nekroutí a nejsem zvyklá na stylingové přípravky. Jaký účes byste doporučili?

Myslím, že vrchní uzel nebo střapatý drdol vypadá vždy cool. Nezapomeňte na vlasové doplňky.

25. Jakou velikost kudrny byste doporučili pro jemně vlnité vlasy, abyste získali krásné vlny na pláži?

Doporučil bych 2v1 Marcel keramický 1v1 vlnitý plech, protože vždy si můžete vzít větší části, chcete-li světlejší vzhled. Pokud vaše vlasy mají tendenci velmi dobře držet kudrny, doporučuji 1,25-palcový. Dobrá věc na těchto nástrojích je, že klip je odnímatelný, takže je můžete použít jako hůlku.

26. Jako matka malých dětí mám omezený čas. Jakou věc #1 byste mi doporučili na vlasy, které budou snadno upravovány a budou módní pro rok 2018?

Vrchní uzly a správné vlasové doplňky jsou vždy šik.

27. Co doporučujete použít, aby kudrny vydržely celý den?

Ať už máte přirozené kudrny nebo vyžehlené kudrny, produkty jsou odpovědí – od produktů, které upraví vaše vlasy, přes krémy na kudrny až po staromódní laky na vlasy.

O vlasových trendech pro rok 2018

28. Jaký účes podle tebe definoval rok 2017?

Používání paruk a prodlužování vlasů a extrémní změna vlasů. Nikdo se neobtěžoval diváky šokovat.

29. Jaký bude podle tebe další účes v roce 2018?

Existuje hnutí lidí, kteří si uvolňují vlasy, jakýsi trend proti dlouhým vlasům od roku 2017.

30. Je tento trend pro každého? Kdo by měl následovat tento trend? Nějaké tipy jak se toho vzdát?

Je velmi důležité, aby váš stylista porozuměl tvaru vašeho obličeje a tomu, kdo jste jako jednotlivec. Nestříhejte si vlasy jen proto, že je to módní, dbejte na to, aby se hodily k vašemu typu vlasů. Chcete se ujistit, že vaše vlasy budou vypadat co nejlépe. Neexistuje žádný univerzální střih vlasů.

Chcete-li lalok, chcete, aby délka zasáhla správné místo a měla stejnou délku, ne dramaticky kratší v zadní části. Také nechcete, aby vaše hlavy vypadaly příliš těžko, ale nechcete, aby vypadaly vrstveně. Je to umění skrytých vrstev!

31. Nějaké další střihy/účesy, které budou podle tebe dominovat v roce 2018?

V dnešním politickém klimatu se lidé více zaměřují na aktivismus a posílení postavení, takže lidé mohou klást menší důraz na okouzlující styly a odkazovat více na 90. léta – jednoduché, hladké a přirozenější.

32. V roce 2017 jsem viděl mnoho lidí dělat odvážnější kroky, co se týče barvy vlasů, vidíš, že tento trend pokračuje iv roce 2018?

Šokující barva vlasů je stále populárnější. Je to starý trend, ale pořád bude. Nikam to nevede. Je to individuální věc. Pokud to děláte příliš dlouho, je čas změnit.

33. Myslíte si, že výhra platinové nebo ultrafialové desky bude letos spíše trendem?

Viděl jsem spoustu fialových vlasů, mám pocit, že tento trend nyní stárne. Blondýnka je vždy v módě.

Napsat komentář