3 citrusové dámské parfémy od Primoru, které přinášejí léto na váš toaletní stolek| Zdravápleť

25. květen 3 citrusové parfémy, které jsou předzvěstí léta

S bohatou a svěží vůní: toto jsou citrusové vůně, které vás vezmou na dovolenou, aniž byste opustili toaletní stolek.

Dovedete si představit, že a parfém Teleportujete se do odlehlé zátoky na Capri? Že s vůní byste mohli cestovat se zavřenýma očima po plážích Ibizy? co parfém Byla to přímá letenka na letní dovolenou? No, víte, že je to možné: stačí přidat jeden z nich citrusové aroma nebo kolínské vody, které vám dnes navrhujeme a které si můžete dát každý den, aniž by vás omrzely.

Jak voní citrusová vůně?

The citrusové aroma jsou svěží a celkově lehké. Říká se o nich, že „voní čistotou“, protože mají nakyslou vůni připomínající citrón, bergamot, neroli, pomeranč, pomerančový květ, sicilský cedr či mandarinku. Proto jsou v létě tak přitažlivé, protože nejsou ohromující ani únavné.

© Laskavostí @enzolorca

Je to jako dát si limonádu na pláži. jmenovitě super chutné. Proto se nám tak líbí středomořské ženy a muži, protože jsou energizující, dynamičtí, pozvedají náladu každému a připomínají nám zahrady a krajinu našich zemí. Toto jsou tři citrusové vůně pro ženy co byste měli vyzkoušet – a co si můžete koupit sestřenice – pokud vám chybí teplo a dobrá nálada letní sezóny.

To Lancomeho

Výstup do Portofina od Diora

Světle modrá od Dolce & Gabbana

Pobřeží Itálie Amalfi, jih Francie, Baleárské ostrovy či pobřeží Valencie se vejdou do flakónů těchto parfémů, které budete nosit nonstop – a bez únavy – od dnes až do konce léta.

Napsat komentář