24 sér s vitamínem C pro skutečně zářivou pleť

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o 24 sér s vitamínem C pro skutečně zářivou pleť

.

Obrázky Rosdiany ChiaravoloGetty

Pokud jde o složky péče o pleť, jen velmi málo z nich je tak vychvalováno jako vitamín C. Nachází se v hojném množství v sérách, pleťových maskách, hydratačních krémech a krémech proti vráskám, rozjasňuje, zbledne, pozvedá pleť a pravděpodobně je právě včas. .

„Vitamin C je aktuální antioxidant, který má mnoho prospěšných vlastností,“ říká renomovaný dermatolog Dr. Karan Lal. „Snižuje hyperpigmentaci a působí jako kofaktor v mnoha buněčných procesech pro udržení přirozeného jasu pokožky. V první řadě odstraňuje volné radikály, se kterými přicházíme každý den do kontaktu.“

Vitamin C také pomáhá pokožce vypadat déle mladší. Podle kolegy dermatologa Dr. Omara Ibrahimiho, “[it’s] klíčová molekula pro optimalizaci zdraví pokožky a je základním a nezbytným kofaktorem (podpůrná molekula), který je potřebný k produkci kolagenu, který je hlavním stavebním kamenem naší pokožky a platidlem pro mladistvou pleť.“

Odborníci se shodují, že každý by měl používat sérum vitamínu C, ale nejúčinnější síla se často liší od člověka k člověku. Protože „vitamín C může být dráždivý při koncentracích 20% nebo vyšších,“ říká Dr. Lal, doporučuje zvolit 10% koncentraci, zvláště pokud jste v této složce nováček.

Bez ohledu na vaši toleranci však doktor Ibrahimi radí hledat přípravky vitamínu C s kyselinou L-askorbovou, což je skutečná aktivní forma vitamínu C, bioaktivní sloučenina vitamínu C,“ říká.

To vše znamená, že pokud jste někdy chtěli čistou, hladkou pokožku, možná s menším počtem jemných vrásek, pak tato složka volá vaše jméno. Který je však pro vás ten pravý? Nebojte se, našli jsme to nejlepší z nejlepšího. Abychom získali zářivou pleť našich snů, zde je 24 sér s vitamínem C, které milujeme.

Napsat komentář