23 Best Salon Level Lak na nehty Manis At-Home

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se 23 Best Salon Level Lak na nehty Manis At-Home

.

Čím se liší značka dobrého laku na nehty?

Jako každý jiný produkt, ne každá značka laku na nehty stojí za investici. Jedním ze způsobů, jak určit, která značka je pro vás opravdu ta pravá, je věnovat pozornost etiketě. „Dobrý lak na nehty je takový, který vydrží dlouho a neobsahuje toxické chemikálie,“ říká celebritní nehtová umělkyně Trenna Ceni.

Co dělá značku laku na nehty špatnou?

Heather Reynosa, globální ředitelka designu vzdělávání pro OPI, říká, že v konečném důsledku je preference pro mnohé klienty rozhodujícím faktorem. „Existuje také velký počet produktů, které tvrdí, že neobsahují tři, devět a 12 bezplatných produktů a jejich počet neustále roste. Je důležité, abyste si prohlédli tyto seznamy složek, je-li pro vás důležité, aby produkty, které používáte, neobsahovaly konkrétní aktivní složky,“ říká Reynosa. Toxické složky by se neměly dotýkat pokožky a mohou snížit opotřebení manikúry.

Jsou běžné laky na nehty lepší než gel?

Je snadné si myslet, že gelové laky jsou zde lepší, jelikož byly dlouho propagovány jako dlouhotrvající a bez třísek. Reynosa poznamenává, že laky na nehty a gelové laky „slouží dvěma různým účelům a dvěma různým klientům.“ Žádný typ není lepší než ten druhý. „Ti, kteří chtějí mít volnost při časté výměně laku a nechtějí si dělat pravidelnou manikúru v salonu, jsou ideálními kandidáty na tradiční lak. Gel lak je skvělý pro ty, kteří chtějí dlouhotrvající manikúru, která vypadá zcela nová a super lesklá, dokud ji neodstraníte. Navíc extra tloušťka činí nehty tužšími,“ vysvětluje.

Seni souhlasí a dodává, že hlavním faktorem, který by lidé měli zvážit, je, zda je lak, který si vyberou, toxický.

Napsat komentář