17 nejlepších obličejových sér pro suchou pokožku– Přirozeně pečujte o své tělo

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o 17 nejlepších obličejových sér pro suchou pokožku

.

Jedním z nejlepších způsobů, jak převzít kontrolu nad suchou a šupinatou pokožkou obličeje, je obnovit její hydrataci. Mnoho lidí podceňuje, jak moc může nedostatek vlhkosti a vlhkosti ovlivnit vzhled vaší pokožky. Příznaky suché pokožky zahrnují matnou, odlupující se, zarudlou a podrážděnou pokožku, což může vést k předčasnému stárnutí. Může také způsobit, že lidé vypadají starší než jejich věk.

Jednoduchá péče o pleť sestávající z čištění, exfoliace, tonizace a hydratace je dokonalým základem pro zdravou pleť. Ale pro ty, kteří mají suchou pokožku nebo bojují s frustrujícími suchými kožními onemocněními, jako je psoriáza nebo ekzém, je přidání hydratačního séra do vaší rutiny nezbytností. Nejlepší hydratační sérum pro suchou pokožku může pomoci obnovit hydrataci, zbavit se odumřelých kožních buněk a dodat pokožce kyprý a svěží vzhled.

Seznam

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ
NEJLEPŠÍ: Hydratační sérum s mrkví a tyčinkou,
70

Sérum pro obnovu mrkve a tyčinek, 80 dolarů

ÚPLNÝ SEZNAM
Intenzivní hydratační sérum Formulist, 70 dolarů

Hydratační gel SkinCeuticals b5, 83 dolarů

Peter Thomas Roth Water Drench Hyaluronic Cloud Serum, 52 dolarů

CeraVe hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou, 19,99 dolarů

SkinMedica HA5 omlazující hydratační krém, 178

Běžná kyselina hyaluronová 2% + B5, 6,80 dolarů

Srivectin Advanced Hydration Lactic Acid Restructuring Serum, 79 dolarů

First Aid Beauty Ultra Repair Serum, 38 dolarů

PCA hydratační pleťové sérum, 92 dolarů

Vichy Aqualia Thermal Dynamic Hydration Power Serum, 36 dolarů

Intenzivní hydratační sérum Avène Hydrance, 38. Americký dolar

Neutrogena Hydro Boost Hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou, 23,99 dolarů

Doctor Babor Hydratační hydratační sérum, 59 dolarů

Phyto C Signature Serum, 275 dolarů

M-61 Hydraboost HA Serum Pads, 68 dolarů

Sérum versus hydratační krémy

Sérum je koncentrát účinných látek, které působí na specifické kožní problémy – jako je suchost.

Navzdory běžným složkám dokážou séra proniknout do pokožky hlouběji než hydratační krémy, protože jsou vyrobeny z menších částeček. Úroveň aktivních složek je také vyšší. Například zvlhčovač může obsahovat asi deset procent aktivních složek, zatímco sérum může obsahovat více než sedmdesát procent. Kromě toho jsou séra na bázi vody, zatímco hydratační a pleťové oleje jsou na bázi oleje nebo krému, což nás přivádí k dalšímu bodu.

V průmyslu péče o pleť se termíny „hydratační“ a „hydratační“ často používají zaměnitelné. I když jsou obě nezbytné pro optimální zdraví pokožky, jsou odlišné.

Hydratace souvisí s obsahem vody v pokožce a hydratace s oleji. Používáním séra dodáte pleti vodu (hydrataci). Zvlhčovač zapouzdří všechny základní složky séra a zároveň poskytuje (uhodli jste) hydrataci. Toto dynamické duo vyrovnává pleť.

Související: Nejlepší noční sérum

Co způsobuje suchou kůži?

Pokožka přirozeně produkuje maz (kožní maz) a nadprodukce může způsobit mastnou pleť a skvrny. Když tělo neprodukuje dostatek mazu, pokožka se stává suchou, což se vyznačuje svědivými, šupinatými, hrbolatými a dokonce červenými šupinatými skvrnami. Dehydrovaná pokožka nemá vodu, takže působí drsně a mdle. Možné příčiny suché nebo dehydratované pokožky zahrnují:

  • Nadměrné vystavení slunci
  • Kouření
  • Suchý vzduch
  • Chladné počasí
  • Mytí pokožky
  • Používání nesprávných produktů péče o pleť
  • Hypotyreóza
  • Diabetes
  • Nevyvážené pH pokožky
  • Kožní onemocnění, jako je ekzém, psoriáza, atopická dermatitida, seboroická dermatitida

Související: Nejlepší sérum na obličej

Jaký je nejlepší způsob aplikace séra na obličej?

Nejlepší způsob, jak aplikovat sérum, je ihned po očištění (a tonizaci, pokud používáte tonikum nebo esenci ve své rutině) a těsně před aplikací hydratačního krému. Jak již bylo zmíněno, sérum je hydratační, takže jeho funkcí je přidat vodu. Pokud byste jej aplikovali po hydratačním krému, nepronikl by do pokožky. Nejjednodušší způsob, jak si zapamatovat toto jednoduché pravidlo, je aplikovat produkty od nejsnazší po nejtěžší konzistenci.

Související: Nejlepší sérum na obličej proti stárnutí

15 z nejlepších hydratačních sér na obličej

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ
NEJLEPŠÍ: Hydratační sérum s mrkví a tyčinkou,
70
Toto intenzivní hydratační sérum obsahuje kyselinu hyaluronovou s vysokou i nízkou molekulovou hmotností. Tyto dvě formy neustále přitahují vodu na povrch pokožky a blokují ji.

Sérum pro obnovu mrkve a tyčinek, 80 dolarů
Hyaluronové sérum Carrot & Stick viditelně napíná, napíná a zpevňuje a zároveň chrání před škodlivými účinky volných radikálů. Kyselina hyaluronová a vitamín E poskytují okamžitou podporu hydratace, zatímco směs syntetizovaných růstových faktorů zvyšuje flexibilitu, obnovu buněk a příjem živin na podporu revitalizace.

Sedm neuropeptidů rostlinného původu zlepšuje strukturální integritu pokožky zevnitř a podporuje hladší a odolnější pokožku. Nakonec, uklidňující a rozjasňující rostlinné látky dodávají nadčasovou záři.

ÚPLNÝ SEZNAM
Intenzivní hydratační sérum Formulist, 70 dolarů
Představte si hydratační sérum Formulyst jako dlouhý chladný nápoj vody na obličej. Lehké sérum se ponoří do pokožky a je nabito prospěšnými složkami, jako jsou antioxidanty a hydratační magnety, jako je kyselina hyaluronová a glycerin – provitamin B5 a komplex pro opravu mikrobiomu, který vyplňuje jemné linky a zanechává pokožku hladkou a pružnou.

SkinCeuticals Hydratační gel b583 PLN
Toto složení na bázi gelu obnovuje hydrataci ztracenou stárnutím pokožky. Je to jedno z nejlepších hydratačních sér pro suchou a zralou pleť díky své schopnosti redukovat výskyt jemných linek a vrásek a zvyšovat pevnost a pružnost. Významná koncentrace kyseliny hyaluronové pomáhá přitahovat a udržovat vlhkost v pokožce a vitamín B5 hydratuje a stimuluje hojení.

Piotr Tomasz Water Drench Hyaluronic Cloud Serum52 dolarů
Lidem s extrémně dehydratovanou pokožkou běžné sérum s kyselinou hyaluronovou nestačí. Z tohoto důvodu je tento vzorec vynikající volbou pro velmi suchou pokožku, neboť obsahuje silný 30% komplex HA, který se skládá ze tří různých velikostí molekul HA. Další dvě hlavní složky: ProHyal+ (přírodní forma kyseliny hyaluronové založená na vysoké koncentraci kvasinkových oligosacharidů) a 1% přípravek Pentavitin, který podle výzkumů udržuje hydrataci pokožky po dobu 72 hodin.

CeraVe hydratační sérum s kyselinou hyaluronovou19,99 dolarů
Toto osvěžující gelovo-krémové sérum, vyvinuté ve spolupráci s dermatology, obsahuje tři esenciální ceramidy, vitamín B5 a jejich nejvyšší koncentraci kyseliny hyaluronové, které okamžitě vyživují a regenerují pokožku. Jemné linky a vrásky jsou okamžitě méně viditelné díky zpevňujícím účinkům pleti.

Související: Nejlepší niacinamidové sérum

SkinMedica HA5 omlazující hydratátor178 dolarů
Čím je pleť zralejší, tím jsou jemné linky a vrásky viditelnější. Toto sérum je obohaceno o pět různých HA peptidů a vyhlazuje pokožku, aby ji intenzivně hydratovalo, vyhlazovalo a uklidnilo známky stárnutí – okamžitě a po čase.

Normální 2% kyselina hyaluronová + B56,80 dolarů
Jak jste si již mohli všimnout, nejlepší sérum pro suchou pleť je takové, které obsahuje kyselinu hyaluronovou – zvláště pokud je formulováno s různými kyselinami hyaluronovými s nízkou, střední a vysokou molekulovou hmotností, jako je tato verze od The Ordinary. Obsahuje také nejmodernější HA crosspolymer v koncentraci 2% a vitamín B5 pro optimální, hloubkovou hydrataci. I když je tento levný nákup efektivní, sesterská značka NIOD nabízí pokročilejší sérum (hyaluronový multimolekulární komplex, 35 USD) vyvinuté s 15 formami HA.

Střivectin Pokročilé hydratační noční restrukturalizační sérum s kyselinou mléčnou79 PLN
Jak již název napovídá, toto složení je považováno za nejlepší sérum pro suchou pleť, neboť působí i exfoliací, jedním z klíčů k pevné a kypré pleti. Alfa hydroxykyseliny, veganská kyselina mléčná, modrý cypřišový olej a pokročilý nonapeptid k posílení mládí posilují přirozené hydratační faktory a zároveň zlepšují tón a texturu pleti.

Související: Nejlepší sérum s vitamínem C

První pomoc krása Ultra Repair sérum38 dolarů
Jak už název napovídá, toto sérum přichází na záchranu citlivé, podrážděné pokožky bez ohledu na její typ. Kyselina hyaluronová podporuje hydrataci pokožky, koloidní ovesné vločky a šťáva z aloe vera zklidňují a peptidy jemné linky a vrásky. Stačí pár aplikací, abyste si začali všímat méně podrážděné a hydratovanější pleti.

PCA kůže Hydratační sérum92 dolarů
Toto hydratační sérum obsahuje hydratační kyselinu hyaluronovou, výtažek z aloe vera zklidňující pokožku a fruktózu podporující tvorbu kolagenu pro revitalizaci matné a matné pleti v důsledku dehydratace. Suchá pokožka obličeje se okamžitě a po čase stane minulostí.

Vichy Aqualia termální dynamické hydratační sérum36 PLN
Kyselina hyaluronová, vitamín C, rostlinný cukr a vulkanická voda bohatá na minerály společně hydratují i ​​tu nejžíznivější pokožku po dobu 48 hodin a zároveň stimulují produkci kolagenu. Přidání kyseliny citrónové umožňuje cílenější přístup k hydrataci suchých oblastí a zároveň redukuje jemné linky a vrásky.

Avene Intenzivní hydratační sérum Hydrance38 dolarů
Vrcholem tohoto séra je, že poskytuje působivou 24hodinovou hydrataci s patentovaným lipidovým triem, které pomáhá předcházet ztrátě vody. Zábavný fakt: Termální pramenitá voda klinicky dokázala, že zklidňuje, zjemňuje a zklidňuje – dokonce i podráždění, jako je suchý kožní ekzém.

Související: Nejlepší sérum s kyselinou hyaluronovou

Hydratační sérum Neutrogena Hydro Boost s kyselinou hyaluronovou23,99 dolarů
Snad nejlepší drogérkové obličejové sérum pro suchou pleť je takové, které obsahuje Neutrogena 17% hydratační komplex sestávající z kyseliny hyaluronové s vysokou a nízkou hmotností, vitaminu B5 a trehalózy, které přitahují a uzavírají vlhkost. celých 24 hodin.

Doktor Babor Hydratační hydratační sérum59 dolarů
Lehké, ale hluboce hydratační sérum poskytuje okamžitou hydrataci díky obsahu pre- a probiotik, extraktu z kůry červeného javoru, aloe vera a kyseliny hyaluronové. Více než 95 % ingrediencí je přirozeně odvozeno od veganů, takže je stejně čistý jako účinný. Výsledkem je vyvážená, zářivá a hydratovaná pleť.

Phyto C Signature Serum, 275 dolarů
Patentovaný komplex IMPA a kyselina hyaluronová s vysokou molekulovou hmotností rychle hydratují i ​​tu nejžíznivější pleť a zároveň snižují výskyt jemných linek, vrásek a dokonalost pleti. Pleť je viditelně revitalizována a textura pokožky je zlepšena. Toto je jedno z nejsilnějších a nejprémiovějších sér, které Phyto C nabízí.

M-61 Hydraboost HA sérové ​​polštářky68 dolarů
Nedovolte, aby vaše cestovatelské plány byly výmluvou pro nedodržování rutiny péče o pleť. Ve skutečnosti je kyselina hyaluronová nezbytnou součástí toaletní soupravy, protože vaše pokožka je sušší než kdykoli předtím, od dehydratace způsobené leteckou dopravou, nadměrného vystavování se slunci nebo nadměrného pohlcování bazénem. Brilantní sérové ​​vločky M-61 mají všechny výhody trojího působení HA, peptidů a vitamínů B3 a E a Centella Asiatica, ale v pohodlí lehké vločky, která hydratuje až 48 hodin.

Související: Nejlepší retinolové sérum

Nejlepší sérum pro suchou pleť: spodní řádek

Jedním z nejlepších způsobů, jak převzít kontrolu nad suchou a šupinatou pokožkou obličeje, je obnovit její hydrataci. Příznaky suché pokožky zahrnují matnou, odlupující se, zarudlou a podrážděnou pokožku, což může vést k předčasnému stárnutí. Může také způsobit, že lidé vypadají starší než jejich věk. Pro ty, kteří mají suchou pokožku nebo potýkají s frustrujícími stavy suché pokožky, jako je psoriáza nebo ekzém, je přidání hydratačního séra do vaší rutiny nezbytností.

Když pokožka neprodukuje dostatek kožního mazu, stává se suchou, což se vyznačuje svědivými, šupinatými, hrbolatými a dokonce červenými šupinatými skvrnami. Dehydrovaná pokožka nemá vodu, takže působí drsně a mdle. Sérum je koncentrát účinných látek, které působí na specifické kožní problémy – jako je suchost. Navzdory běžným složkám dokážou séra proniknout do pokožky hlouběji než hydratační krémy, protože jsou vyrobeny z menších částeček. Nejlepší hydratační sérum pro suchou pokožku může pomoci obnovit hydrataci, zbavit se odumřelých kožních buněk a dodat pokožce kyprý a svěží vzhled.

Jaké je nejlepší sérum pro suchou pleť? Náš návrh je Hydratační sérum s mrkví a tyčinkou. Doporučujeme také Carrot & Stick The Repair Serum.

Napsat komentář