16 nejlepších povlečení na polštáře na vlasy a pokožku v roce

V tomto blogu bych vám ráda přiblížila pravdu týkající se 16 nejlepších povlečení na polštáře na vlasy a pokožku v roce

.

Seznam povlečení na polštáře jsme zúžili na ty, které jsou vyrobeny z hedvábí a saténu, protože tyto látky jsou nejšetrnější k pokožce a vlasům.

Podívali jsme se také na:

  • Hodnocení zákazníků
  • dostupnost
  • dostupnost

Průvodce cenami

  • $ = méně než 20 dolarů
  • $$ = 20–50 USD
  • $$$ = více než 50 dolarů

Povlak na polštář Blissy 100% morušové hedvábí 22 maminka

Pokud s hedvábným povlečením na polštáře ještě nejste, možná neznáte mámu. Momme se používá k měření hustoty nebo tloušťky tkaniny. Hedvábné povlečení na polštáře se může pohybovat od 19 do 25 momi. Mnozí se však shodují, že 22 mommy je nejlepším místem pro povlečení na polštáře, protože není ani příliš tenké, ani příliš hrubé.

Toto hedvábné povlak na polštář od Blissy je ideální pro 22 maminek. Je přírodní, hypoalergenní a lze jej prát v pračce.

Látka je vyrobena z morušového hedvábí třídy 6A, což je nejjemnější hedvábí nejvyšší kvality. Morušové hedvábí se vztahuje na bource morušového, které byly krmeny stravou sestávající výlučně z listů moruše.

Hedvábné povlečení na polštář

Na výběr je mnoho hedvábného povlečení na polštáře, ale ne všechny jsou vyrobeny stejně.

Slip se specializuje na hedvábné kosmetické výrobky včetně hedvábného povlečení na polštáře. Tento povlak na polštář je vyroben z moruše prémiové třídy 6A o tloušťce 22 mm.

Stejně jako běžné povlečení na polštáře si můžete vybrat z různých barev, velikostí a zapínání. Barvy jsou vyrobeny s použitím netoxických barviv, díky čemuž jsou na pokožce bezpečnější.

Hedvábné povlečení na polštář Brooklinen moruše

Hedvábné povlečení na polštář Brooklinen je chladivé na dotek a pomáhá regulovat teplotu spánku. Hladký povrch také pomáhá snižovat poškození pokožky a vlasů.

Brooklinen má certifikát OEKO-TEX pro chemickou bezpečnost. Hedvábí použité na výrobu tohoto povlaku na polštář je 100% hedvábí z moruše, které je jedním z nejkvalitnějších hedvábí na světě.

100% čistá moruše Silk Fishers Finery povlak na polštář 25 Mommy

Hedvábné povlečení na polštář Fishers Finery 25 je o něco hrubší než jiné možnosti vyrobené z podobných materiálů. Pokud hledáte ten nejluxusnější hedvábný povlak na polštář, podívejte se na tento.

Značka nabízí také tenčí 19procentní povlak na polštář, ale 25procentní verze je vyrobena ze 32 procent více hedvábí.

Toto hedvábné povlak na polštář je ideální pro ty, kterým je v noci teplo, protože pomáhá regulovat teplotu spánku. Minimalizuje také poškození čela postele a vlasů v důsledku házení a otáčení v noci.

Kvalitní hedvábí může také pomoci předcházet vráskám, neboť hladký povrch redukuje záhyby pokožky, zejména u spící na boku.

Saténové povlečení na polštáře Bedsure Hair & Skin x 2

Pro ty, kteří hledají produkt podobný hedvábí za nižší cenu, je satén tou nejlepší volbou.

Saténové povlečení na polštáře je obvykle vyrobeno ze 100% polyesteru, který je pevnější a odolnější než hedvábné povlečení na polštáře.

Na rozdíl od bavlněného povlečení na polštáře je polyesterové povlečení vhodné pro ty, kteří mají kudrnaté vlasy, protože látka neabsorbuje vlhkost. To pomáhá předcházet krepovatění.

Saténové povlečení na polštáře je také jednodušší na péči. Saténové povlečení na polštáře Bedsure lze prát v pračce. Na sadě dvou vám tato možnost poskytne více peněz.

Kýč 100% saténový povlak na polštář

Kromě scrunchies a vlasových doplňků z řady Kitsch nabízí značka saténové povlečení na polštáře, které vyhovují všem typům vlasů a textur.

I když je toto saténové povlečení na polštáře určené k ochraně vlasů před poškozením, je dobré i pro vaši pokožku. Kluzký povrch pomáhá redukovat vrásky na obličeji, což může časem pomoci redukovat vrásky.

Toto povlečení na polštáře má zip, který je užitečný k zabránění uklouznutí, ale někteří recenzenti to považují za méně pohodlné než zavírání obálky.

Saténový povlak na polštář The Vintage Cosmetic Company Sweet Dreams

Probouzení s čelem postele se jeví jako záhada – dokud se blíže nepodíváte na situaci, ve které spíte. Jak již bylo zmíněno, povlečení na polštáře je často vyrobeno z bavlny. Mohou být abrazivní a zvyšují riziko rozbití, krepatění a poškození.

Vintage Cosmetic má za cíl snížit noční poškození vlasů pomocí saténového povlečení na polštáře. Povlaky na polštáře umožňují vlasům klouzat po nich místo toho, aby v nich v noci uvízly. Může také pomoci s roztřepenými konečky, protože je méně pravděpodobné, že se vlasy lámou.

Hedvábné povlečení na polštář SLPBABY Hair & Skin

Vlasy, které se v noci zamotají a zamotají, jsou ideálním kandidátem na přeměnu, která je pro vlasy bezpečnější. I když je hedvábné povlaky na polštáře dražší než běžné povlaky na polštáře, existují některé možnosti, které jsou cenově dostupnější než jiné se srovnatelnou kvalitou.

SLPBABY je oblíbenou volbou pro ty, kteří si chtějí vyzkoušet hedvábné povlečení na polštáře, aniž by utráceli příliš mnoho.

To, co odlišuje SLPBABY od konkurenčních cen, je spousta zábavných výtisků a kresby. Můžete si vybrat také plné barvy. Někteří recenzenti doporučují zvolit plnou barvu před potiskem, protože vzorované povlečení na polštáře má hrubší strukturu.

Balení 2 povlečení na polštáře v balení Morning Glamour Signature

Mnohé hedvábné a saténové povlečení na polštáře se prodává jednotlivě. Naštěstí se tato souprava Morning Glamour dodává v balení dvou 100% polyesterového saténového povlečení na polštáře.

Materiály použité k výrobě tohoto povlečení na polštáře jsou speciálně navrženy tak, aby odolávaly tření, což je dobré pro vlasy i pokožku. Vyrábí se is neodnímatelnou chlopní, což je pohodlnější alternativa k zipům.

Pokud máte polštáře velikosti Queen nebo King, toto povlečení na polštáře může být příliš malé. Jsou určeny pro polštáře standardní velikosti.

Polštář NIGHT Polštář proti stárnutí s TriSilk Hydratačním polštářem

Tento polštář z paměťové pěny obsahuje odnímatelné hedvábné povlečení na polštář. Samotný polštář je navržen pro pohodlnější noční odpočinek, zatímco povlak na polštář nabízí jemný povrch pro jemnou pokožku a vlasy. Oba modely jsou hypoalergenní a lze je prát v pračce.

Kombinace paměťové pěny a hedvábí je dokonalým duem proti vráskám na tváři.

Paměťová pěna umožňuje, aby se váš obličej ponořil do polštáře, aniž by se na něj tlačil. Paměťová pěna vytváří tvar, který kopíruje tvar vašeho obličeje, ale po probuzení se vrátí do původního stavu.

Vlhkost se může dostat do polštáře, ale hedvábné povlak na polštář působí jako ochranný nárazník mezi polštářem, pokožkou a vlasy.

Toto povlak na polštář je vyrobeno z 95% hedvábí a 5% spandexu.

Povlak na polštář Adubor ze 100% morušového hedvábí na vlasy a pokožku

Hedvábné povlečení na polštáře může být skvělým dárkem pro milovnice kosmetiky. Hedvábné povlečení na polštáře Adubor je dodáváno v elegantní dárkové krabičce, díky čemuž je ideální pro darování jiným (nebo sobě).

Každý povlak na polštář je vyroben ze 100% morušového hedvábí, 23 m/ma počtem nití 600, což je skvělá kvalita za přijatelnou cenu.

Přestože toto povlečení na polštáře má zapínání na zip, zipy jsou na bocích dobře ukryté a navrženy tak, aby ladily s barvou látky. Doporučuje se chemické čištění nebo ruční praní, ale doporučuje se praní v pračce se speciálními pokyny.

Omyvatelné hedvábné povlečení na polštář Lunya

Pro ty, kteří jsou ohleduplní k životnímu prostředí, ale přesto chtějí hedvábné povlečení na polštář, nehledejte nic jiného než Lunya.

Mnoho hedvábného povlečení na polštáře se dodává v různých barvách a vzorech, přičemž nepřirozené odstíny se dosahují pomocí barviv. Lunya si však vybírá barviva schválená bluesigem, která jsou vhodnější pro skladníky a životní prostředí.

Povlaky na polštáře Luny lze prát v pračce a jsou hypoalergenní. Dodávají se ve standardních/králských a kingových velikostech, aby se vešly na různé polštáře.

Vnější strana polštáře je vyrobena ze 100% hedvábí a vnitřní ze 100% bavlny. Ti, kteří hledají nejluxusnější polštář, možná upřednostní takový, který je vyroben výlučně z hedvábí, ale mnozí ocení, že tento povlak na polštář je nenáročný na údržbu.

Povlak na polštář MYK Silk Pure Natural Silk Mulberry 19 Momme

Toto povlak na polštář je vyrobeno ze 100% morušového hedvábí. Ve věku 19 let to není tak hrubé jako ostatní, ale je to dobrá volba pro začátečníky, protože je dostupnější a přístupnější.

Pro lidi s citlivou pokožkou má hedvábné povlečení na polštáře MYK certifikát OEKO-TEX Standard 100, což znamená, že látka je bez škodlivých chemikálií.

Z mnoha možností vyniká pozitivními recenzemi o tomto povlečení na polštář. Některé recenze zákazníků uvádějí, že „přínosy proti stárnutí jsou okamžitě viditelné“. Některé recenze však naznačují, že povlak na polštář je náchylný na skvrny.

Povlak na polštář Mulberry Hairfinity Silk

Povlaky na polštáře vyrobené z porézních materiálů, jako je bavlna, jsou super savé, takže nasávají tekutinu jako houba. Na druhé straně povlečení na polštáře vyrobené z neporézních látek, jako je hedvábí a satén, pomáhá udržovat vlasy hydratované produkty, které používáte, a přírodními oleji pokožky hlavy.

Toto povlak na polštář Hairfinity pomáhá udržovat vlhkost ve vlasech, aby se snížilo krepovatění a suchost. Toto hedvábné povlak na polštář může také snížit vypadávání vlasů, protože snižuje tření mezi vlasy a povrchem na spaní.

Hedvábné povlečení na polštář Beejoya Mulberry

Tento povlak na polštář je vyroben ze 100% morušového hedvábí na obou stranách – Bijoya neuřízla ani jeden roh. Je vyroben z hedvábí o tloušťce 22 mm, který je považován za ideální velikost pro povlečení na polštáře.

Hedvábné povlečení na polštáře Beejoya chrání pokožku před vysušením tím, že pomáhá udržovat vlhkost v pokožce. Jsou také hypoalergenní, certifikovány OEKO-TEX 100, bez zipu a dostupné v různých velikostech a barvách.

Povlak na polštář DayeDream Glow by Daye ze 100% morušového hedvábí

Pro hypoalergenní hedvábné povlečení na polštář Taylor doporučuje povlečení na polštář Glow by Daye. Toto povlečení na polštáře je vyrobeno z hedvábí nejvyšší kvalita: 100% morušové hedvábí 22 momme 6A.

Udržování zdraví vlasů má hodně společného s vlasovou kutikulou. Toto hedvábné povlak na polštář snižuje tření, které vlasová kutikula často zažívá během spánku, čímž pomáhá minimalizovat poškození a krepovatění vlasů.

Zatímco vaše běžné bavlněné povlak na polštář dokáže absorbovat hydratační krém a jiné produkty péče o pleť, které si nanesete před spaním, toto hedvábné povlak na polštář ne. To přispívá k zachování přirozené vlhkosti pokožky, protože hedvábí není porézní tkanina.

.

Napsat komentář