15 nejlepších nočních krémů pro stárnoucí pleť– Blog o tom, jak se starat o pleť a vlasy

Tento článek je založen na některých informacích týkajících se 15 nejlepších nočních krémů pro stárnoucí pleť

.

Ať už si teprve začínáte všímat prvních známek stárnutí nebo vrásky, ztráta barvy a změny textury jsou už nějakou dobu novým normálem, možná se sami sebe ptáte: „Jaký je nejlepší noční krém na stárnoucí pleť? Jsme rádi, že jste se ptali.

I když hledáte nejlepší noční krém pro tmavé skvrny nebo nejlepší noční krém pro pleť nad 40 let, pro každého existuje noční krém proti vráskám. Postupem času (a při pravidelném používání) jsou jemné linky zjemněné, skvrny na stárnoucí pokožce jsou zesvětleny a struktura a tón pleti se zlepšují.

Samozřejmě, hledání nejlepšího nočního hydratačního krému může být poněkud zdrcující – zejména pokud máte specifické potřeby, jako například nejlepší noční krém proti stárnutí pro nadšence péče o pleť ve věku 60 let a později. Dokonce i nalezení nejlepšího nočního krému pro pleť po dvacítce může být problém, pokud nevíte, co hledat. Neboj se. To je místo, kde přicházíme.

V Deep Science jsme vědecky prověřili stovky značek, abychom se ujistili, že vytváříte rutinu péče o pleť, která je bezpečná i účinná.

Tady je 15 nejlepších nočních zvlhčovačů pro stárnoucí pokožku, takže můžete spát je o něco jednodušší vědět, že se vzbudíte s osvěženou, mladší vypadající pletí.

Nejlepší noční krémy pro stárnoucí pleť: seznam

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ

NEJLEPŠÍ: Mrkev a hydratační tyčinka, 60 dolarů

NEJLEPŠÍ NOČNÍ SÉRUM: tyčinka Carrot and The Repair Serum. Nejprve použijte sérum na noc.

ÚPLNÝ SEZNAM

Formulyst noční krém proti vráskám80 dolarů

Algenista GENIUS Ultimate krém proti stárnutí, 112 dolarů

SK-II LXP Ultimate Revival Cream385 dolarů

Dospělý alchymista Detoxikační noční krém, 125 dolarů

SkinBetter Science Noční krém AlphaRet, 125 dolarů.

Korres Rozjasňující noční krém na obličej se šipkami + vitamín C, 48 dolarů

Pacifica Denní a noční krém na obličej Dreamy, 16 dolarů

Kate Somerville ExfolieKate Glow70 dolarů

Tula Péče o pleť Beauty Sleep, 64 dolarů

Glow Recept Watermelon Glow Spací maska45 dolarů

Norský Hydra Lumene [LÄHDE] Recharge hydratační noční krém19,99 dolarů

Hada Labo Hydratační krém proti vráskám11 dolarů

Dermalogica Intenzivní rovnováha vlhkosti, 44 dolarů

Věda za nejlepším nočním krémem pro stárnoucí pleť

Během dne je vaše pleť v obranném režimu, chrání se před škodlivým UV zářením, počasím, množením bakterií a znečištěním – zde vstupuje do hry denní krém s ochrannými antioxidanty (včetně vitamínů C a E, niacinamid, resveratrol) a SPF. .

Když však spíte, vaše pokožka je v regeneračním stavu a tvrdě pracuje, aby se zregenerovala a obnovila škody způsobené každodenními činnostmi a návyky. Toto je optimální doba pro obnovení nočního krému proti vráskám. Mylná představa, že naše pleť potřebuje v noci „dýchat“, je mýtus. Studie ukázaly, že oprava poškozené DNA kožních buněk v důsledku vystavení UV záření vrcholí v noci. To znamená, že spárování krému Shuteye s nočním krémem proti stárnutí, který je vyroben z ingrediencí zaměřených na výsledky a založených na důkazech (více o tom za chvíli), není jen marketingový humbuk.

Ingredience, které je třeba hledat v nočním krému proti vráskám

Noční krémy hydratují, zklidňují a regenerují pokožku během spánku. Hledejte produkty s následujícími složkami:

  • retinol: Tento derivát vitamínu A je síla proti stárnutí, která pomáhá při jemných linkách, vráskách a odbarvení – může také vyrovnat a rozjasnit vaši pleť. Pokud s retinolem začínáte, budete muset začít s malým množstvím dvakrát až třikrát týdně, než přejdete na denní aplikaci.
  • Kyselina hyaluronová: Všechny typy pleti mohou profitovat z kyseliny hyaluronové, neboť poskytuje hloubkovou hydrataci bez pocitu potíže. Protože je to zvlhčovadlo, dokáže pojmout více než 1000 násobek své vlastní hmotnosti ve vodě, takže se dá s jistotou říci, že jde o super zvlhčovač impozantních rozměrů. Pomáhá také vyplnit jemné linky a vrásky.
  • Hyaluronát sodný: Hyaluronát sodný je sůl kyseliny hyaluronové. Také zadržuje vodu v pozoruhodné míře a vyplňuje pokožku, ale má nižší molekulovou hmotnost, která umožňuje hlubší penetraci.
  • Alfa- a beta-hydroxykyseliny: Těmito prostředky jsou kyselina citrónová a jiné ovocné kyseliny vhodné pro matnou nebo popelavou pleť. Jemně exfoliují a zjemňují a zároveň pomáhají nočnímu krému proniknout do pokožky.
  • Glycerin: Glycerin je další zvlhčovadlo, které účinně zadržuje vlhkost a udržuje pokožku pružnou a hladkou.
  • Kyselina mléčná: pomáhá udržovat pokožku hydratovanou a méně suchou. Pravidelné používání kyseliny mléčné může také zlepšit příznaky stárnutí. Stimuluje obnovu kolagenu a dokáže zpevnit pokožku.
  • Vitamin E: Silný antioxidant, který hydratuje a rozjasňuje pokožku.

Realita používání nočního krému proti vráskám

Zatímco noční krémy proti stárnutí působí, když spíte, nemáte-li dostatek spánku, děláte sobě – a své pleti – medvědí službu. Výzkum naznačuje, že jen jedna noc nekvalitního spánku může mít za následek více jemných linek a vrásek, oteklé oči, tmavší kruhy pod očima, bledší pleť, suchost a povislá víčka, proto se snažte zajistit dostatečný a kvalitní spánek. rutina. Z nějakého důvodu se tomu říká spánek krásy!

Doporučujeme použít také sérum. Sérum má vyšší koncentraci účinných látek a proniká hlouběji. Zkusit Obranné sérum s mrkví a tyčinkami.

Nejdůležitější příčinou stárnutí pokožky je přirozené stárnutí, genetický proces, který nemůžeme ovlivnit. Přispívající faktory zahrnují oxidační stres, glykaci, vaši DNA a kolísání hormonů.

Vnější stárnutí je na druhé straně způsobeno okolnostmi, které můžeme změnit, jako je kouření, špatné spánkové návyky, životní prostředí (myslete na znečištění), nezdravá strava, nadměrné pití alkoholu a pobyt na slunci – opět hlavní příčina stárnutí pokožky. . Mezi další vlivy patří:

Vážnost

Kombinace ztráty elasticity a gravitace vede k ochabnutí kůže, včetně povislých víček, ochablosti, plnosti pod tvářemi a čelisti (nazývané tváře), prodloužení ušních lalůčků a ochabnutí kůže na krku.

Variabilní změny hmotnosti

Mezi rozkolísanými hormony, zpomaleným metabolismem a menší aktivitou mohou rychlé změny hmotnosti způsobit ochabnutí pokožky, čímž se projevy stárnutí stanou viditelnějšími. Chcete-li zhubnout ze zdravotních důvodů, pracujte se svým lékařem, aby byl proces postupný a dlouhodobě dosažitelný.

Každodenní pohyby obličeje

Každodenní pohyby obličeje mohou způsobit vrásky na čele, linie úsměvu, oční linky, linie uprostřed líc, linie „11“ mezi obočím, vrání nožky nebo svislé kuřácké linie kolem úst v důsledku opakujících se vrásek. Tyto linie se mění na viditelnější vrásky, když pokožka ztrácí svoji elasticitu. Vzhledem k tomu, že bez výrazu se žít nedá, jsou tyto linie považovány za přirozenou součást stárnutí.

Spánkové návyky

Roli může hrát i to, jak spíte (a jak dlouho). Spánkové linie jsou často patrné na straně čela, kolem očí a uprostřed líc. Změna polohy při spánku a investice do hedvábného povlaku na polštář může tyto záhyby během spánku zlepšit nebo zabránit jejich zhoršení. Jak již bylo zmíněno výše, dopřejte si i těch 7-8 hodin (nebo více) spánku za noc. Výzkum naznačuje, že nedostatek spánku souvisí se stárnutím pokožky, jako jsou jemné linky, vrásky a ochablé koutky sec.

Kouření

Lidé, kteří kouří, mají tendenci mít více vrásek než nekuřáci ve stejném věku, tónu pleti a historii slunění. Odborníci se domnívají, že je to způsobeno tím, že nikotin v cigaretách způsobuje stahování krevních cév ve vnějších vrstvách kůže, což následně zhoršuje průtok krve. Snížený průtok krve znamená, že pokožka nedostává tolik kyslíku nebo základních živin jako vitamín A.

Nejlepší noční krémy pro stárnoucí pleť

NEJLEPŠÍ CELKOVĚ

NEJLEPŠÍ: Carrot & Stick The Moisturizer, 60 dolarů
Ušetřete peníze (a místo na pultu) s přípravkem The Moisturizer od Carrot & Stick. Tento krém se dá používat ve dne i v noci a činí od všeho trochu. Pokožku hydratuje a vyživuje, přičemž ji zpevňuje a rozjasňuje.

Zeleninová receptura obsahuje rostlinné bílkoviny, vitamíny, peptidy a amino kolagen. Posílení kofeinu pomáhá revitalizovat pokožku, zatímco pět různých prvků kokosu pomáhá při obnově buněk a celkovém zdraví.

Před nanesením krému naneste nejlepší noční sérum: Carrot and Stick The Repair Serum80 dolarů
Carrot & Stick Repair Serum pomáhá nadzvednout, napnout a zpevnit pokožku díky sedmi neuropeptidům rostlinného původu, zatímco syntetizované růstové faktory pomáhají udržovat zářivý vzhled pokožky. Ideální pro použití v noci.

ÚPLNÝ SEZNAM

Formulyst noční krém proti vráskám80 dolarů
Tento noční krém s dlouhotrvajícím složením proti stárnutí, speciálně vytvořeným pro zralou a devitalizovanou pleť, hydratuje, zklidňuje a viditelně promění pokožku během spánku. Tento ultravýživný noční krém, který obsahuje směs komplexů bohatých na živiny, bohaté na rostlinné oleje, esenciální mastné kyseliny a omega oleje, jemně odlupuje a regeneruje svrchní vrstvu pokožky.

Algenista GENIUS Ultimate krém proti stárnutí, 112 dolarů

Jelikož se jedná o značku oddanou proti stárnutí, dává smysl, že jedním z nejprodávanějších produktů Algenist je jeho krém proti stárnutí. Krém proti vráskám Algenist GENIUS je navržen tak, aby dramaticky redukoval výskyt vrásek a jemných linek a zároveň zvýšil pružnost a vitalitu pokožky.

Krém proti stárnutí Algenist GENIUS poháněný technologií Algenist proti stárnutí používá kyselinu alguronovou a olej z mikrořas, které pomáhají napnout, tonizovat a revitalizovat pokožku pro jasnější pleť a mladší vzhled. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte důsledně dvakrát denně.

SK-II LXP Ultimate Revival Cream 385 dolarů

Přestože je to trochu hýření (stačí málo), tento luxusní noční krém pro stárnoucí pleť obsahuje nejvyšší koncentraci patentovaného komplexu PITERA SK-II pro maximální hydrataci. Pleť se okamžitě a po čase stává pevnější a zářivější.

Dospělý alchymista Detoxikační noční krém, 125 dolarů

Tento krém na obličej proti stárnutí detoxikuje a regeneruje pokožku, snižuje výskyt jemných linek a vrásek, zanechává pleť zářivou a mladistvou. Některé z klíčových složek, které naleznete v tomto vzorci, jsou peptidy, echinacea a kyselina hyaluronová.

SkinBetter Science Noční krém AlphaRet, 125 dolarů

Jak již název napovídá, tento intenzivní noční krém zaměřený na výsledky využívá síly alfa hydroxy kyseliny a retinoidu ke snížení výskytu jemných linek a vrásek a zároveň zlepšuje elasticitu a tón. Díky patentované technologii retinolu SkinBetter (a směsi složek zklidňujících pokožku) získáte všechny výhody bez podráždění. Přidání kyseliny glykolové viditelně zlepšuje texturu pokožky a zároveň povzbuzuje ostatní složky pro lepší výkon.

Korres Rozjasňující noční krém na obličej se šipkami + vitamín C, 48 dolarů

Korres Wild Rose Sleeping Facial je pravděpodobně nejoblíbenějším produktem značky. Toto je noční pleťová voda v kelímku, která koriguje nerovnoměrný tón pleti a zároveň zlepšuje vzhled textury pleti pro jasnější a zářivější pleť již za jednu noc. Toto může být nejlepší noční zvlhčovač.

Pacifica Denní a noční krém na obličej Dreamy, 16 dolarů

Tento cenově dostupný, ale účinný hydratační krém na obličej proti stárnutí obsahuje silné peptidy, patentovaný komplex Fleuracell společnosti Pacifica, antioxidanty a pokročilé výtažky, které kombinují síly pro hydrataci a hluboké zlepšení mladistvého lesku pokožky.

Kate Somerville ExfolieKate Glow70 dolarů

Milujete multitasking? Máte potíže s dodržováním večerní rutiny péče o pleť? Tento krém funguje jako zvlhčovač a jemný exfoliant. Zanechává pokožku hydratovanou, zatímco alfa hydroxy a mléčné kyseliny jemně rozpouštějí odumřelé kožní buňky během spánku.

Tula Péče o pleť Beauty Sleep, 64 dolarů

Než se dostaneme k tomu, proč tento noční krém skutečně odpovídá svému názvu, řekněme si něco o Tulské matematice: probiotika + superpotraviny = záře. Všechny produkty značky obsahují tyto složky, které pomáhají vyrovnávat mikrobiom vaší pokožky. Beauty Sleep je nejsilnější krém Tuly.

Tento noční krém proti vráskám obsahuje také alfa-hydroxykyseliny a vitamín C, které pomáhají zjemnit vzhled jemných linek a vrásek, zlepšují texturu a tón a rozjasňují vzhled pleti. Zatímco nic skutečně nenahradí solidní 7-8 hodinový spánek, tento noční krém se k tomu zatraceně blíží.

Glow Recept Watermelon Glow Spací maska45 dolarů

Tato pružná, prodyšná maska ​​na spánek vyhlazuje a zlepšuje váš vzhled přes noc. Všechny typy pleti jej mohou použít v boji proti akné, matnosti, tmavým skvrnám a známkám stárnutí. Mezi hvězdné složky patří kyselina hyaluronová, extrakt z vodního melounu a alfa hydroxykyseliny (AHA) pro svěží pleť. Lze jej považovat za nejlepší noční krém pro pleť nad 40 let.

LumeneNordic Hydra [LÄHDE] Recharge hydratační noční krém19,99 dolarů

Finové byli fascinováni touto severskou značkou již od jejího uvedení na trh v roce 1970, ale fanatici do krásy ve Státech si museli počkat až do roku 2006, aby zjistili, o čem je ten humbuk. Vzorce značky zahrnují rituály péče finských žen, kterým se daří mít bezvadnou pleť i přes mrazivé teploty a bijící větry zimy.

Přesto budete chtít získat tento noční krém, který poskytuje nepřetržitou hydrataci díky technologii Lumene Hydra. Mezi další základní složky patří čistá arktická pramenitá voda, která vyrovnává pH pokožky, organická šťáva ze severské břízy, která vyživuje a hydratuje, a bambucké máslo, které léčí a tonizuje.

Hada Labo Hydratační krém proti vráskám11 dolarů

Toto složení podobné séru poskytuje hloubkovou hydrataci a zároveň zvyšuje pevnost a pružnost pokožky. Je ideální pro ty, kteří žijí v teplejším, vlhkém podnebí nebo jako součást letní péče o pleť. Při kontaktu se absorbuje, díky čemuž je pokožka okamžitě hladká, napnutá a obnovená. Hydratační prostředek proti stárnutí můžete použít po aplikaci hydratačního mléka s kyselinou hyaluronovou nebo samostatně.

Dermalogica Intenzivní rovnováha vlhkosti, 44 dolarů

Tento ultra výživný noční krém pro stárnoucí pleť, jeden z nejprodávanějších produktů Dermalogica, obnovuje rovnováhu lipidů pro optimální bariérovou funkci. Prebiotický komplex řas chlorella pomáhá vyrovnávat přirozený mikrobiom pokožky, zatímco dvě formy kyseliny hyaluronové pomáhají zvyšovat úroveň vlhkosti pokožky a eliminovat jemné vrásky.

Nejlepší noční krém pro stárnoucí pleť: shrnutí

Jaký je nejlepší noční krém na stárnoucí pleť? Celkově náš návrh je Carrot & Stick The Moisturizer.

Doporučujeme nejprve aplikovat nejlepší noční sérum Sérum pro opravu mrkve a tyčinek. Sérum má vyšší koncentraci účinných látek a proniká hlouběji.

Při ošetřování stárnoucí pleti se nenechte oklamat zažitými mýty. Znaky stárnutí nelze zcela „zvrátit“, stres není hlavní příčinou vrásek a ani žádné úžasný krém. Když však spíte, vaše pokožka je v regeneračním stavu a tvrdě pracuje, aby se zregenerovala a obnovila škody způsobené každodenními činnostmi a návyky. Toto je optimální doba pro obnovení vaší pleti nejlepším nočním krémem pro stárnoucí pleť.

Když spíte, vaše pokožka je v regeneračním stavu, tvrdě pracuje na své regeneraci a obnově poškození způsobených každodenními činnostmi a návyky. Toto je optimální doba pro obnovení nočního krému proti vráskám. Jemné linky a vrásky se pravidelným používáním zjemní, stárnoucí skvrny na pleti se rozjasní a zlepší se textura a tón pleti. Hledejte vzorec, který obsahuje základní složky jako retinol, kyselina hyaluronová, kyselina mléčná, glycerin, hyaluronát sodný a alfa a beta hydroxy kyseliny.

Pamatujte, že žádný noční krém proti stárnutí na světě nemůže nahradit účinky dobrého spánku!

Jaký je podle vás nejlepší noční krém? Dejte nám vědět v komentářích níže!

Často kladené dotazy

Noční krém v podstatě dodá vaší pleti hlubší úroveň hydratace, protože je hustší – texturu, kterou byste nechtěli nosit během dne, zvláště pokud nosíte make-up nebo se během dne hodně potíte.

Aktivní složky v nočních krémech byly speciálně vybrány tak, aby spolupracovaly s nočním regeneračním procesem vaší pokožky, což je důležité, protože vaše pokožka absorbuje přibližně o 15 % více toho, co si na ni nanesete v noci než ve dne.

Neexistuje žádné magické číslo, pokud jde o věk, ve kterém byste měli začít používat noční krém. Produkce kolagenu začíná klesat již ve věku 25 let, takže přidání nočního krému do vaší rutiny péče o pleť je vynikajícím preventivním opatřením proti budoucím příznakům stárnutí po zbytek 20. let a později.

Ano. Jak již bylo zmíněno, pokožka během spánku ztrácí vodu. Noční krémy jsou hustší a určené k hydrataci a podpoře stárnutí pleti. Tyto PM krémy obsahují složky, které několik hodin hydratují a regenerují – například kyselinu hyaluronovou a zapouzdřený retinol. Tyto složky fungují lépe v noci, kdy vás opalovací krémy neobtěžují.

Nejlepší noční krém proti vráskám udělá vaši pleť po probuzení hydratovanou, pevnou a vyživenou. Kdo ví? Možná zjistíte, že nosíte méně make-upu, když to vaše pleť přijme.

Ne – to je důvod, proč máme na tomto seznamu nejlepší noční krémy z drogerie, jako je Olay Regenerist Retinol 24 Night Moisturizer! Luxusní značky si mohou dovolit efektní balení, poutavou reklamu a marketing prostřednictvím influencera nebo mluvčího celebrit.

Mnohé z produktů těchto značek však spoléhají na vůni a složky, které jen dočasně zlepšují vzhled a pocit z vaší pokožky. Nesrovnávejte nejlepší noční hydratační krém s vysokou cenou. Místo toho si přečtěte štítek se složkou.

Séra i noční krémy poskytují anti-aging a regenerační účinky. Avšak i když jsou hydratační krémy konzistencí těžší, séra jsou koncentrovanější a jejich molekulární struktura je jemnější. Séra mohou proniknout do pokožky na hlubší úrovni a mohou být účinnější při léčbě problémů s péčí o pleť – to ovšem neznamená, že byste neměli používat hydratační krém. Oba jdou ruku v ruce.

Noční krém můžete spárovat například s TLC Framboos Glycolic Night Serum od Drunk Elephant, sérem SK-II GenOptics Aura Essence Serum nebo Sunday Riley’s A+ High Dose Retinol Serum. Ujistěte se, že váš noční hydratační krém neobsahuje stejné aktivní složky jako vaše sérum, abyste předešli podráždění.

Zdroje:
„Jako chronický stres poškozuje vaši DNA,“ Americká psychologická asociace, říjen .
„Vrásky: Symptomy a příčiny,“ Mayo Clinic.
Studie odhaluje tvář nedostatku spánku,“ říká JAmerican Academy of Sleep Medicine.
„Cirkadiánní rytmus a kůže: Přehled literatury,“ Národní instituty zdraví v Národní lékařské knihovně USA, září .

Napsat komentář