15 kondicionérů na řasy pro dokonalé vylepšení řas– Tipy, jak pečovat o pleť

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se 15 kondicionérů na řasy pro dokonalé vylepšení řas

.

Kondicionéry na řasy nejsou jen trikem kosmetických firem, které vás mají přesvědčit, abyste si koupili další produkt. Stejně jako vlasy na hlavě, řasy rostou, odpočívají, vypadávají a znovu rostou. Čím jsme však starší, tím je proces růstu pomalejší, a tak řasy začínají řídnout – proto přicházejí na řadu kondicionéry pro růst řas.

Dobrou zprávou je, že to nejlepší sérum na řasy už nemusí pocházet od dermatologa. Kondicionéry na řasy najdete kdekoli od obchodního domu až po místní drogerii, takže existují receptury, které vyhovují všem vašim cílům a rozpočtům souvisejícím s řasami. Potřebujete další dobrý důvod pro použití oleje pro růst řas? Řasy nejsou jen marnost a zkrášlení. Také chrání oči před kontaminanty, které mohou způsobit zranění nebo infekci.

Nevíte, co hledat v tom nejlepším séru na řasy? Žádný strach. Tady v Derm Recenze jsme prozkoumali stovky vědeckých produktů na čočky, abychom se ujistili, že vytváříte bezpečný a účinný režim péče o pleť. Vpřed, 15 kondicionérů na řasy pro dokonalé vylepšení řas.

Kondicionéry na řasy: seznam

Nejlepší celkově: Latisse sérum na řasy120-140

Nejlepší recept na recept: Lash Lash Esenciální sérum, 65

Nejlepší rychlý růst řas: GrandeLASH-MD Sérum pro zlepšení řas, 65

Nejlepší balení: Younique Esteem Mood sérum na řasy, 45 dolarů

Nejlepší vzorec po rozšíření: hydropeptid Sérum na řasy, 98 dolarů

Nejlepší francouzská lékárna, kterou naleznete: Vichy LiftActiv Sérum na oči a řasy35 PLN

Nejlepší nákup v drogerii: L’Oréal Paris Sérum na řasy s komplexem péče o řasy, 15 dolarů

Nejlepší show: Dr. Lancer Intenzivní zážitek z řas, 150 dolarů

Nejlepší přírodní: LashFood Fyto-medicínské sérum pro zlepšení řas, 78 dolarů

Nejlepší pro lesk: Rychlá řasa Kondicionér na řasy, 49,95 dolarů

Nejlepší tónovaný vzorec: Perricone MUDr Ošetření bez make-upu a řasenky, 30

Nejlepší pro tloušťku: Peter Thomas Roth Lashe to die pro Turbo Conditioner, 85 dolarů

Nejlepší k prevenci: neuLASH Kondicionér na zlepšení řas, 150 dolarů

Nejlepší multitasking: Pronexa Hairgenics Bohatý kondicionér na řasy a obočí, 28,99 dolarů

Nejlepší pro citlivé oči: WooLash Kondicionér na řasy, 49,95 dolarů

Pochopení procesu růstu řas

Než pochopíte, jak fungují séra pro růst řas, určitě víte, jak rostou řasy. Existují tři specifické fáze:

 • Anagen, aktivní: První fáze trvá asi 4-10 týdnů. Toto je období, kdy chloupky připojené k dermální papile (tj. zásobování krví) vyživují řasy, aby stimulovaly růst rychlostí 0,12 až 0,14 milimetru za den. Čím déle řasa zůstane v této fázi, tím déle poroste.
 • Katagen, přechodná fáze: Toto je rozhodující fáze, kdy řasy přestanou růst, kdy se vlasový folikul zmenšuje a odděluje od dermální papily. Pokud řasa vypadne nebo se vytáhne kdykoli během této fáze, vlasový folikul zůstane prázdný, dokud se znovu nezačne anagenní fáze. Toto období je 2-3 týdny.
 • Telogen, klidová fáze: V této konečné fázi začnou ve folikulu řasy růst nové chloupky, což způsobí vypadávání stávajících řas (asi 50 % najednou). Tato fáze trvá asi 3-4 měsíce před opětovným vstupem do anagenního období.

Věda za sérami na řasy

Tady je věc: Latisse (nejlépe obecné růstové sérum na našem seznamu) je jediná léčba růstu řas na předpis schválená FDA na trhu, která stimuluje růst vlasových folikulů, které v současné době nevytvářejí řasy. S ohledem na to potřebujete recept, abyste to obdrželi. Jiná volně prodejná séra na řasy nejsou schváleny FDA, což znamená, že jejich bezpečnost a účinnost nejsou zcela známy.

Přesto mnohé z nich byly oftalmologicky testovány, proběhly klinické zkoušky a dermatologové je upřednostňují. I když tato séra nemusí nutně stimulovat nový růst, samy o sobě pomohou posílit a upravit vaše řasy, což vede k menšímu lámání a ztrátě – zejména během jemné katagenní fáze.

Co mají společného ty nejlepší séra na řasy?

Pokud nejste připraveni přijmout závazek na předpis, hledejte OTC možnost s přísadami milujícími řasy. Tyto receptury obvykle obsahují dvě sady složek: kondicionér pro zvlhčení a složky jako biotin a peptidy pro posílení řas a podporu zdravého růstu. Další prvky, které je třeba hledat v sérách na řasy, jsou kyselina hyaluronová, ricinový olej, proteiny, aminokyseliny, ceramidy a kolagen.

Pamatujte, že jelikož jsou kondicionéry na řasy považovány za kosmetiku, může být obtížné určit vhodnost všech složek. S ohledem na to si pečlivě přečtěte štítek, abyste zjistili, zda obsahuje složky uvedené výše, a držte se renomované značky, jako jsou ty na našem seznamu nejlepších.

Bezpečnostní opatření při používání séra na řasy

Kondicionéry pro růst řas mohou účinně podpořit delší a plnější řasy, ale nejsou bez rizik.

 • Stejně jako u všech produktů, které se aplikují poblíž očí, se ujistěte, že složky jsou čisté, co nejpřirozeněji a dermatologicky testovány. Jakýkoli zánět a podráždění může dále narušit cyklus růstu chloupků, což způsobí vypadávání a řídnutí řas.
 • Nepoužívejte kondicionér na řasy, pokud máte problémy s očima, jako je makulární edém, uveitida nebo konjunktivitida.
 • Nedovolte, aby se aplikátor dotýkal jiných povrchů, jako je koupelnový pult nebo umyvadlo.

Jak aplikovat zesilovač růstu řas

I když si budete chtít pečlivě přečíst pokyny, které jsou součástí vašeho vybraného séra na řasy, zde je několik obecných tipů.

 • Pokud nosíte kontaktní čočky, před aplikací kondicionéru na řasy je vyjměte. Po použití produktu počkejte 15 minut, než jej znovu vložíte.
 • Sérum na řasy aplikujte vždy na čistý, čerstvě umytý obličej. Před použitím produktu se ujistěte, že jsou vaše řasy zcela suché.
 • Stejně jako v případě tekutých očních linek, kondicionér nanášejte vždy podél kořínků horní linie řas. Pomocí kartáčku na řasy se pohybujte po linii řas od vnějšího k vnitřnímu koutku – jen dávejte pozor, aby se vám nedostala do oka.
 • Sérum na řasy funguje pouze tehdy, pokud jej používáte důsledně. Umístěte sérum na řasy na umyvadlo nebo noční stolek v koupelně, abyste jej v noci snáze začlenili do každodenní rutiny. Zvykněte si jej používat každý večer ve stejnou dobu.
 • Odložte sérum na řasy a pečujte o své řasy. Zbavte se kleštičky na řasy, snažte se nešoupat si oči, zvykněte si nosit umělé řasy a jemně odstraňte oční make-up.

Nejlepší sérum pro růst řass

Zde je několik účinných ošetření, které pomohou vašim řasám dorůst.

Nejlepší celkově: Latisse sérum na řasy120-140
Nejlepší sérum na řasy na našem seznamu je jediné složení schválené FDA, které obsahuje aktivní složku bimatoprost. Nejenže prodlouží stávající řasy, ale také stimuluje růst ve vlasových folikulech, které momentálně řasy nevytvářejí. Protože Latisse je farmaceutický lék, budete potřebovat lékařský předpis, takže si určitě promluvte se svým lékařem o možných vedlejších účincích, jako jsou tmavá víčka a svědící červené oči.

Nejlepší recept na recept: Lash Lash Esenciální sérum, 65
Babe Lash obsahuje prostaglandiny, účinnou složku nacházející se v některých sérách na řasy na předpis a při léčbě glaukomu. Vzorec také obsahuje hyaluronan, o kterém je známo, že hydratuje, vyživuje a chrání řasy.

Dalšími složkami jsou přírodní rostlinné extrakty, jako je extrakt z květů heřmánku Recutita, extrakt z kořene ženšenu a extrakt ze semen Vitis vinifera, které pomáhají zvýšit objem tenkých řas a stimulovat vlasové folikuly, aby zvýšily růst. Složení bylo dermatologicky testováno, neobsahuje parabeny a je bezpečné pro lidi, kteří nosí kontaktní čočky a prodlužují řasy.

Nejlepší rychlý růst řas: GrandeLASH-MD Sérum pro zlepšení řas, 65
GrandeLASH-MD získal řadu kosmetických ocenění za svou recepturu a nabízí viditelné výsledky již po několika týdnech. Formule bohatá na vitamíny a kyseliny, která prodlouží řasy a učiní řasy hustší a hustší. Bezpečný pro nositele kontaktních čoček a lidí s citlivýma očima, GrandeLASH-MD lze snadno aplikovat pomocí malého štětcového aplikátoru, velmi podobného aplikátoru tekutých očních linek. GrandeLASH-MD můžete použít i tehdy, pokud právě nosíte prodlužované řasy.

Nejlepší balení: Younique Esteem Mood sérum na řasy, 45 dolarů
Jednou z největších výhod tohoto séra na řasy je jeho balení. Zatímco receptura bude vždy hvězdou každého produktu, efektivní balení může často znamenat rozdíl mezi dobrým produktem a skvělým produktem. Dodává se v balení podobném řasence s tenkou trubičkou se šroubovacím uzávěrem připevněným k cívce.

Tímto způsobem můžete sérum nanést přesně jako řasenku bez nepořádku. Vzorec obsahuje různé extrakty a peptidy, které posilují řasy a zároveň zvyšují jejich délku a hustotu.

Nejlepší vzorec po rozšíření: hydropeptid Sérum na řasy, 98 dolarů
Není nic špatného na vyzkoušení trendu, jakým je prodlužování řas, za předpokladu, že jste ochotni zaplatit za následky. Toto posilující a zvlhčující sérum na řasy od stejné značky, která nabízí úžasné hydratační, pleť zpevňující produkty na obličej, které obsahuje biotin a peptidy pro dodání objemu vašim vlasům. Jako bonus neobsahuje lepek, parabeny, ftaláty a sulfáty.

Nejlepší francouzská lékárna, kterou naleznete: Vichy LiftActive sérum na oči a řasy, 35 dolarů
Nechte na Francouze, aby vytvořili sérum s kyselinou hyaluronovou a peptidy, které pečuje o řasy a zároveň jemnou oblast pod očima. Když se vaše řasy stanou silnějšími a vyživenými, vraní nožky a jemné linky okamžitě zjemní a časem ještě víc. Na rozdíl od jiných sér s hůlkou, to vyžaduje jen lehký dotek.

Nejlepší nákup v drogerii: L’Oréal Paris Sérum na řasy s komplexem péče o řasy, 15 dolarů
Sir John, vizážista a konzultant Beyonce pro L’Oréal, je údajně fanouškem tohoto séra na řasy, za předpokladu, že jej budete nosit s věnováním dvakrát denně. Obsahuje živiny jako kyselina hyaluronová, provitamin B5 a glycerin pro podporu zdravého růstu řas.

Nejlepší show: Dr. Lancer Intenzivní zážitek z řas, 150 dolarů
Upřímně řečeno, Latisse stojí stejně jako toto sérum, ale charakteristickým znakem je, že neplatíte za produkt farmaceutické kvality. Jedná se však o vysoce účinnou formuli sestávající z biotinu, pantenolu, glykosaminoglykanů a extraktu z dýňových semen, které hydratují a podporují zdravé, svěží řasy.

Nejlepší přírodní: LashFood Fyto-medicínské sérum pro zlepšení řas, 78 dolarů
I když se tato receptura s certifikátem Ecocert považuje za přírodní, byla vytvořena kosmetikou a je klinicky prokázáno, že zlepšuje vzhled vašich řas. S komplexem Phyto-Medic Complex (vlastní systém pro zlepšení řas společnosti LashFood) očekávejte lepší tloušťku, větší sílu a odraz.

Nejlepší pro lesk: Rychlá řasa Kondicionér na řasy, 49,95 dolarů
Toto oceněné „rychlé“ sérum na řasy je ikonické po celém světě. Zatímco polypeptidy jsou zodpovědné za posílení slabých řas, základ ze sójového oleje poskytuje zdravě vypadající lesk a zároveň zlepšuje jejich vzhled. Vzorec byl oftalmologicky testován a klinicky prokázáno, že je bezpečný a účinný při podpoře hustších a odolnějších řas.

Nejlepší tónovaný vzorec: Perricone MUDr Ošetření bez make-upu a řasenky, 30
Silná směs biotinu a avokádového oleje byla formulována do tónované receptury, která okamžitě vylepšuje vzhled řídkých řas a zároveň je zvýrazňuje a zvětšuje. Řasenka při každé aplikaci vyživuje, stará se a podporuje. Obsahuje biotin, který dodává sílu a výživu.

Nejlepší pro tloušťku: Peter Thomas Roth Lashe to die pro Turbo Conditioner, 85 dolarů
Tato účinná receptura obsahuje dva patentované komplexy: peptidový komplex (11 %), který podporuje růst, a kondicionační komplex (10 %), který pomáhá hydratovat a zjemňovat vzhled přirozených řas. Navíc biotin, velmi účinná sloučenina, která pomáhá zlepšit vzhled přirozené délky, tloušťky, hustoty a objemu řas. Extrakt z tahitského planktonu zlepšuje vzhled suchých, křehkých řas.

Nejlepší k prevenci: neuLASH Kondicionér na zlepšení řas, 150 dolarů
Profylaxe je nejlepší způsob, jak udržet vaše řasy zdravé, proto nečekejte, až si všimnete nějakého řídnutí, a teprve potom začněte jednat. Tento kondicionér na řasy byl vytvořen s různými působivými složkami včetně peptidů, biotinu, pantenolu (klíčoví hráči), pantenolu, extraktu z dýňových semen, hyaluronátu sodného a měděného peptidu na ochranu, posílení a zvýšení hydratace při podpoře hustých.

Nejlepší multitasking: Pronexa Hairgenics Bohatý kondicionér na řasy a obočí, 28,99 dolarů
Na trhu je několik přípravků na zlepšení růstu řas a obočí, ale tento má na Amazonu téměř 40 000 recenzí (64 % z nich je pět hvězdiček), možná proto, že řasy a obočí vypadají hustěji a déle již za 60 dní. Klíčovou složkou tohoto vzorce je patentovaný rostlinný komplex, který byl klinicky testován a schválen dermatology a alergiky.

Nejlepší pro citlivé oči: WooLash Kondicionér na řasy, 49,95 dolarů
Mnohá ​​séra na řasy tvrdí, že jsou pro oči bezpečné. Zatímco náplastový test by měl být vždy proveden jako první, tento vzorec, vyrobený z pokrokových přírodních, rostlinných a bioaktivních fytomolekul, doporučují dermatologové a oftalmologové. Funguje tak, že přirozeně stimuluje kořínky řas a spojení mezi vlasovým folikulem a dermální papilou.

Jak jsme již zmínili, právě to druhé vyživuje cibulky růstu řas, ale pamatujte, že pouze Latisse může ve skutečnosti způsobit růst řas. V nejlepším případě budou vaše řasy vyživeny, zvlhčeny a ve zdravějším stavu, aby rostly efektivněji.

Nejlepší sérum na řasy: Bottom Line

Jaké je nejlepší sérum na řasy? Celkově je nejlepší sérum na řasy Latisse sérum na řasy, jediný přípravek schválen FDA, který obsahuje aktivní složku bimatoprost. Nejenže prodlouží stávající řasy, ale také stimuluje růst ve vlasových folikulech, které momentálně řasy nevytvářejí.

Dobrou zprávou je, že nejlepší kondicionér na řasy už nemusí pocházet od dermatologa, jakým je Latisse. Kondicionéry na řasy najdete kdekoli od obchodního domu až po místní drogerii, takže existují receptury, které vyhovují všem vašim cílům a rozpočtům souvisejícím s řasami. Potřebujete další dobrý důvod pro použití oleje pro růst řas? Řasy nejsou jen marnost a zkrášlení. Také chrání oči před kontaminanty, které mohou způsobit zranění nebo infekci.

Tyto receptury obvykle obsahují dvě sady složek: kondicionér pro zvlhčení a složky, jako je baculatá a biotin, a peptidy pro posílení řas a podporu zdravého růstu. Další prvky, které je třeba hledat v sérách na řasy, jsou kyselina hyaluronová, ricinový olej, proteiny, aminokyseliny, ceramidy a kolagen.

Kondicionéry pro růst řas mohou účinně podpořit delší a plnější řasy, ale nejsou bez rizik. Stejně jako u každého produktu, který se aplikuje blízko očí, se ujistěte, že složky jsou čisté, co nejpřirozeněji a dermatologicky testovány. Jakýkoli zánět a podráždění může dále narušit cyklus růstu vlasů, což způsobí je vypadávání a řídnutí řasy.

Často kladené dotazy

Existuje několik důvodů, proč můžete ztratit více řas najednou. Ztráta řas může naznačovat: dědičné faktory, nadměrné tření očí, neodlíčení očí, alergie, některé léky, nemoci, prodlužování řas, nadměrné nošení umělých řas, nesprávné používání kleštičky na řasy a samozřejmě věk.

Buď trpělivý; Může trvat 2-3 měsíce, než uvidíte výsledky (dokonce is Latisse), jen pokud se používá podle pokynů, obvykle 1-2 krát denně. Po ukončení používání séra se vašim řasám vrátí původní vzhled.

Před vyzkoušením kondicionéru na řasy není na škodu poradit se s dermatologem nebo dokonce s oftalmologem. Věnujte pozornost tomu, jak vaše pokožka a oči reagují na produkt. Pokud zaznamenáte jakékoli zarudnutí, podráždění nebo problémy se zrakem, okamžitě přestaňte používat a poraďte se se svým lékařem.

Kondicionér na řasy zůstává mezi aplikacemi na řasách. Před nanesením make-upu nebo před spaním však musíte počkat alespoň 90 vteřin.

Musíte jej aplikovat důsledně, abyste začali vidět – a udržet – výsledky. Neměňte ani nevynechávejte dny. Séra na řasy nejčastěji vyžadují denní aplikaci: ráno nebo večer – nebo dvakrát denně.

Ano. Účinky kondicionéru na řasy nejsou trvalé. Když přestanete používat sérum a řasy
růstový cyklus skončil, vaše řasy se vrátí do normálu.

Zdroje:
Folikul řas obsahuje anomálie: přehled, US National Medical Library of the National Institutes of Health.
Existuje lék na zahuštění řas? “, Mayo Clinic.
Proč mi vypadávají řasy? “, Americká akademie oftalmologie, únor .

Napsat komentář