13 úžasných značek laků na nehty, které potřebujete vědět

Při pozorném čtení tohoto příspěvku najdete některé informace týkající se 13 úžasných značek laků na nehty, které potřebujete vědět

.

Je zde sezóna bot, což znamená, že najednou máte více nemovitostí, které je třeba naléhavě vymalovat. Zvažte přeskočení momentu sladění s manikúrou a pedikúrou a místo toho se rozhodněte pro doplňkové barvy. Nebo přízvukový hřebík. Nebo nail art. Ať si zvolíte jakýkoli kreativní způsob lakování nehtů, budete potřebovat zásobu laků na nehty, abyste překonali léto a ještě déle. Zde je 13 značek, několik starých akcí, několik oblíbených indie a několik kultovních, které vám pomohou aktualizovat vaši sbírku laků na nehty.

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

Dine Mohajer, známá svou firmou Hard Candy, která prolomila éru laků na nehty z 90. let, pokračovala v této skvělé kolekci s nádherně žíravými názvy odstínů jako Bitter Buddha, Shattered Souls a nejprodávanější Stockholmský syndrom.

Lak na nehty se stockholmským syndromem, 18 dolarů, smithandcult.com

Další důkaz toho, že přírodní neznamená křupavý (pokud už to není zřejmé), tato luxusní řada z Berlína a Los Angeles splňuje velmi přísné kosmetické předpisy EU, ale vypadá tak šik, že byste ho nikdy nenazvali ekologickým.

Lak na nehty v Arthouse, 18 dolarů, treatcollection.com

Redakční a zákulisní legenda Jin Soon Choi ví, jak zacházet s lahví laku na nehty (poté, co ho používal desetiletí) a využil této zkušenosti k vytvoření dokonalého vzorce – lesklého, dlouhotrvajícího a neprůhledného.

Nostalgie Nail Enamel, 18 dolarů, jinsoon.com

Pokud máte rádi složité nehtové umění, ale nemáte talent nebo všestrannost pro malování drobných obrázků Hello Kitty nebo French Fries, zábaly nehtů této značky z jižní Kalifornie splní váš sen o nail art. Navíc mají velký výběr ekologických laků na nehty pro případ, že byste to chtěli vyzkoušet.

Holografický lak na nehty Gravitates Toward Me, 18 dolarů, ncla.com

Společnost zabývající se mini nehtovým salonem se sídlem v New Yorku, která se změnila na lak, vyrábí chladné barvy a spolupracuje se všemi od sester Streicherových až po Yes Way Rosé.

Ludlow lak na nehty, 18 dolarů, tenoverten.com

Co by měl dělat muž, když převezme trh s luxusní obuví? Pro Christiana Louboutina to bylo vytvoření stejně žádané, ale o něco dostupnější kolekce laků na nehty. Není překvapením, že nejoblíbenějším odstínem je světlá třešeň, která se dokonale hodí k jeho typickým červeným podrážkám, ze kterých vznikly tři další červené.

Rouge Louboutin, 50 dolarů, us.christianlouboutin.com

Nanášení nehtů a šlehání laků na nehty bylo pro Deborah Lippmann původně brigádou, než zpívala, ale brzy se z toho stala práce na plný úvazek. Kolekce a odstíny s hudební tématikou pojmenované podle názvů skladeb jsou poctou jejím dalším kariérám.

Lak na nehty k narozeninám, 20 dolarů, deborahlippmann.com

Britové nespěchali zaostávat za profesionálně nalakovanými nehty, takže když Nails Inc. právě otevřeli, byl to dost velký problém. Nyní je to řetěz salonů a laky na nehty jsou všude a lze je vidět jako fanoušky drzých Londýňanů jako Victoria Beckham a Alexe Chung. Kromě toho nám představili geniální vynález – aerosolový lak.

Mayfair Lane Gel Effect, 15 dolarů, us.nailsinc.com

Green Goddess Rose Marie Swift vytvořila celou kosmetickou řadu bez nepříjemných chemikálií a následovala ekologické vedení s touto řadou přírodních laků na nehty, které jsou také veganské, bez krutosti a bez lepku nebo vedlejších produktů GMO.

Lak na nehty v Luminizer, 15 dolarů, rmsbeauty.com

Netr kadeřnického guru Philipa B. Lauren zjistila, že nemůže najít dlouhotrvající luxusní řadu laků a navrhla barvy, které se jí líbí, a tak si jednoduše vytvořila své vlastní. Jak se máš.

Rodeo Drive Nail Enamel, 18 dolarů, laurenbbeauty.com

Malé dávky těchto australských dovozů vypadají skvěle a díky nim se budete cítit pohodlně, protože nevyžadují pět kusů, jsou vyrobeny s použitím udržitelných výrobních metod a recyklovaných materiálů a jeden (australský) dolar z každého nákupu jde hodnotným charitativním organizacím, jako je Water. Pomoc a zvířata z Asie.

Krémový lak na nehty, 16 dolarů, seedtoserum.com

Další nablýskaná kolekce ze zámoří, různé odstíny másla se dostaly na dráhy po celém světě, ale značka zůstává věrná svým anglofilským kořenům s britskými slangovými názvy jako Sloane Ranger a Knackered.

Lak na nehty Delicious Mummy, 15 dolarů, butterlondon.com

Reklama – Pokračujte ve čtení níže

.

Napsat komentář