11 trendů, které si zamilujete, kamkoli přijdou| Zdravápleť

10. únor Zimní manikúra 2022: Trendy, které jsou všude, kam přijdu, se chovají takto

Už si nestíháte dělat manikúru? Rozumíme vám, je tolik nápadů, tolik vzorů a tolik barev… Výběr se stává komplikovaným úkolem. Pokud však chcete vědět, jaká je zimní manikúra 2o22, která zamete, kam jen přijde, v Zdravaplet vám přinášíme 11 nápadů, které si jistě zamilujete. Od těch nejklasičtějších až po ty nejodvážnější. Začněme!

Zimní manikúra 2022: 11 nápadů pro vaše elegantní nehty

Ruské nehty:

Tento typ manikúry se stal jednou z nejžádanějších v nehtových salonech. I když to může znít velmi přehnaně a barokně. Ruské nehty jsou ve skutečnosti velmi propracovanou technikou manikúry: vyznačují se odstraněním kutikuly a tím, že se vyrábějí pomocí soustruhu. Takto se kůžička úplně odstraní, aby se barva dala nanést co nejblíže k pokožce. Navíc vysuší, takže manikúra vydrží déle.

4 stejné a různé nehty:

Naše babičky (a některé naše mámy) by z toho zůstaly v šoku. Ale je to absolutní a nenapravitelný trend, který pochází z léta a který (zdá se) dlouho vydrží. V podstatě jde o to udělat stejný design na celou ruku a zachránit jeden z nehtů.

Americké nehty:

Ve skutečnosti a abychom si navzájem porozuměli, je to aktualizovaná revize francouzské manikúry. Aniž bychom se pouštěli do válek jmen, je třeba poznamenat, že americké nehty (nebo ty nejčistší americké nehty) a Francouzi mají hodně společného: obě používají základ co nejvíce podobný tónu pleti (nahá) a bílou. (nebo jiné barvy). ) za tip. Ta americká ovšem nenavazuje na rovný model francouzské, ale sleduje tvar nehtu, kterým jsou v tomto případě mandle.

Barva hrotu lze samozřejmě nahradit jakoukoli jinou.

baby boomers:

Baby boomer nehty by se daly definovat jako francouzské bělidlo. Ve skutečnosti spočívá ve vyblednutí barvy základny nehtu a jeho špičky, což vede k přechodné barvě. Jedná se o jeden z nejsilnějších zimních trendů. Jako plus je třeba poznamenat, že je mimořádně všestranný: podporuje všechny druhy barev a tvarů.

Americko-francouzská manikúra se dvěma liniemi:

Znovuobjevení klasiky s novou verzí. Z čeho se skládá? V podstatě jde o nanesení základní barvy a nakreslení dvou čar na ohraničení barvy hrotu, čímž se vytvoří optický efekt, který hraje mezi mezerou a výplní. Výsledek? Možnost co nejelegantnější a zdaleka ne bizarní.

vlnová manikúra:

Manikúra s vlnami nebo vlnami se etablovala jako jedna ze senzací sezóny a je jednou z oblíbených celebrit a influencerů. Spočívá, jak lze vidět pouhým okem, ve hře se spojením různých barev, aby se vytvořily vlny, které se spojují a protínají.

Černá manikúra:

Černá je nová černá. Ať už v létě, na podzim, na jaře nebo v zimě. Černý smalt nikdy nepřestal být trendem a nadále si ho zamilují muži i ženy. Jedna z nejžádanějších barev při manikúře. Tato zima 2022 nám navrhuje hrát si s různými odstíny černé, abychom vytvořili textury a kontrasty na našich nehtech. Co si myslíš?

Tečkovaná manikúra:

Třeba uznat, že tento design mužů zmátl. To, co vypadalo jako letní záležitost, se příchodem zimy upevnilo a patří mezi trendy sezóny. Diskrétní design, který nadále dobývá těch nejminimalističtějších.

Motýli:

Ikona konce 90. a začátku roku 2000 se vrátila. Všude, kam se podíváme, vidíme motýly. Ikony jako Dua Lipa nebo Bella Hadid se poddaly tomuto hmyzu, který už před dvěma desetiletími dobyl Britney Spears a Mariah Carey. a to? Na zimní manikúru přicházejí také motýli. Oko, kdo řekl, že motýli jsou na léto?

Malé ohně a plameny:

Berou hodně. Můžeme je vidět v nespočtu formátů, barev a tvarů. V oživení trendů 90. let se plameny vracejí s pomstou. Samozřejmě, tento design je vhodný pouze pro ty nejodvážnější.

Vícebarevné ve francouzské nebo americké podobě:

Proměňte své nehty na pastelovou duhu díky jedné z nejmódnějších zimních manikúr roku 2022. Opět, vycházející ze základu francouzské nebo americké manikúry, získáme nejinovativnější styl nehtů. V takovém případě se rozhodněte nalakovat každý z nehtů jinou barvou. Výsledek? Celá duha ve vašich prstech.

Napsat komentář