10 syrových potravin dobrých pro pokožku

Pokud jste zde proto, že se chcete dozvědět více o 10 syrových potravin dobrých pro pokožku

.

Getty Images

Kate Middleton přešla na syrovou stravu – jako na syrovou stravu.denní poštaLisované šťávyJUICE: Recepty na odšťavňování, čištění a dobrý život

Začátkem tohoto týdne se objevila zpráva, že vévodkyně zkouší syrovou stravu. I když je zřejmé, že superštíhlá maminka prince George si dává pozor na to, co sní, rozhodně si nemyslíme, že by se měla snažit zhubnout. Je tedy dobré slyšet, že tento šílenství zdravé výživy zkouší ne proto, aby shodila ta kila navíc, ale aby si zlepšila pleť. Má pravdu, existují určité potraviny, které vám mohou pomoci zlepšit pleť, zredukovat vrásky a rozjasnit. Mluvili jsme s Carly de Castrovou, spoluzakladatelkou a autorkou knihy (vydaná 22. července) o potravinách, které by měly být na Kateině syrovém jídelníčku.

Getty Images

Kapusta obsahuje karotenoidy, které jsou bohaté na antioxidanty. Tmavě listová zelená šťáva pomáhá bojovat proti zánětům a detoxikuje játra, což následně detoxikuje pokožku. Dobré trávení je spojeno s čistší pokožkou.

Getty Images

Vlašské ořechy jsou bohaté na vitamíny B a E, které pomáhají bojovat proti volným radikálům, které způsobují stres a vrásky. Kromě toho obsahují omega-3 mastné kyseliny, které pomáhají posilovat kožní membránu, udržují ji hydratovanou a jemnou.

Getty Images

Vitamin C v citrusových plodech (včetně tropického ovoce) může pomoci podpořit tvorbu kolagenu.

Getty Images

Máte-li rádi sashimi nebo ceviche, máte štěstí. Losos a tuňák jsou bohaté na omega-3 mastné kyseliny, které vaší pokožce dodají přirozený hydratační efekt.

Getty Images

Mrkev je bohatá na vitamín A a biotin, které poskytují stavební kameny pro vývoj nových kožních buněk. Jsou také bohaté na antioxidanty, které podporují zdraví kolagenu a bojují proti zánětům.

Getty Images

Špenát je plný antioxidantů proti stárnutí a minerálů, jako je vitamín A, C a K. Pomáhá také pokožce zůstat hydratovanou.

Getty Images

Bobule jsou bohaté na antioxidanty, které chrání kožní buňky před známkami stárnutí.

Getty Images

Červená řepa je silný čistící prostředek, který dokáže vyčistit nečistoty z vaší krve. Pokožka odráží zdraví vaší krve, takže čím je vaše krev čistší, tím je vaše pokožka krásnější.

Getty Images

Jablka obsahují polyfenoly, které mohou působit jako přírodní opalovací krém.

Getty Images

Mandlová a jiná ořechová mléka jsou bohatá na měď, minerál potřebný k produkci kolagenu, strukturálního proteinu, který zabraňuje vzniku vrásek na pokožce. Je také bohatý na mangan, minerál, který nejen chrání pokožku před UV zářením, ale zabraňuje také zarudnutí a svědění pokožky.

editor krásy

Megan Kahn mluví o kráse pro Zdravaplet.com. Dříve byla webovou redaktorkou v Real Beauty a CosmoGirl. Pracovala jako módní spisovatelka na volné noze v Berlíně a přispívala na stránky jako MarieClaire.com, HarpersBazaar.com a Cosmopolitan.com. Pochází ze San Francisca, ale nakonec má pocit, že New York se stal jejím domovem. Když nepracuje, jezdí po Brooklynu a kupuje si boty, ve kterých je příliš těžké jezdit.

.

Napsat komentář