10 produktů, které napodobují korejskou rutinu obličeje jako odborníka| Zdravápleť

09 Jun 10 produkty napodobující korejskou rutinu obličeje jako expert

Kolik produktů je zapotřebí k vytvoření naší korejské rutiny na obličej doma a denně, která slibuje čistou a dokonalou pleť? Tady je deset základních věcí (a jak je aplikovat).

Říká se, že korejské dívky Mají nejlepší kožešiny na světě. Titul získali ručně. Nebo spíše s trpělivostí, vytrvalostí a pravidelností při provádění desetikrokové obličejové rutiny, která je pilířem Korejská kosmetika nebo k-krása. Pro mnoho, deset kroků – tedy deset produktů – je buď příliš velká investice času, nebo nemožný úkol. Tento způsob péče o pleť – o kterém jsem vám mluvila před pár týdny – a který se stává stále známějším a napodobovaným, vyvolává řadu otázek: opravdu to stojí za to? Je výsledek tak velkolepý? Můžete přeskočit krok??, jaké produkty jsou zapotřebí? Dnes vám na některé z nich odpovíme pomocí tohoto průvodce deset produktů pro deset kroků se kterým napodobovat Korejská rutina tváře jako odborník v dané oblasti.

Krok 1. Odstraňovač make-upu

Zatímco my jsme zvyklí na čištění micelární vodou nebo vlhčenými ubrousky, korejské dívky používají čistící oleje. Je to první krok ve vaší rutině a pomáhá odstraňovat make-up.

Krok 2. Čistič

Ano: více čištění. K-beauty navrhuje výběr odličovače na vodní nebo gelové bázi, který pomůže odstranit zbytky oleje z předchozího odličovače.

Krok 3. Vydrhněte

V tomto třetím kroku korejské obličejové rutiny použijeme jemný peeling nebo exfoliant k odstranění odumřelých buněk a většiny zabudovaných nečistot, ale bez podráždění. Tento krok lze někdy v ranní rutině vynechat a nechat na večer.

Krok 4. Toner

The tonikum Slouží ke zvlhčení pokožky a vyrovnání její pH, aby mohla absorbovat produkty z dalších fází. Ten si musíme vybrat podle typu pleti (suchá, smíšená, mastná…) a nanést ho buď vtíráním konečky prstů nebo vatovým tamponem.

Krok 5. Podstata

Možná je to pro nás ten nejneznámější krok: podstata. je a mezistupeň mezi tonerem a sérem. Jedná se o vodní přípravek s vysokou koncentrací účinných látek, které pomohou zpevnit, zesvětlit či depigmentovat pokožku.

Krok 6. Sérum

The sérum Třeba ho vybírat podle potřeb naší pokožky a nanášet jej vždy v malém množství a vždy před hydratačním krémem. Mají hydratační funkci.

Krok 7. Oční obrys

Pokožka kolem očí je na tváři nejcitlivější, proto je třeba aplikovat specifický přípravek. Oční kontura, krok před pleťovým krémem, slouží k boji proti známkám únavy a stárnutí.

Krok 8. Hydratační krém

Pravděpodobně krok, který jste nikdy nepřeskočili, a hvězda vaší obličejové rutiny po celý život. Tento krém na obličej – obecně hydratační – slouží k utěsnění předchozích produktů a pomáhá rychle absorbovat předchozí aktivní složky.

Krok 9. BB krém nebo opalovací krém

Přestože se doporučuje používat opalovací krém, můžete se rozhodnout i pro barevný krém, který má ochranný faktor proti UVA paprskům.

Krok 10. Maska

Ani tisíc dní by nám nestačilo k tomu, abychom vám ukázali celou škálu masek, které korejská kosmetika ukrývá. Naštěstí Zdravaplet právě spustil svoji sekci Korejská republika kde najdeme zcela věnovanou sekci obličejové masky Zavřít tato (dlouhá) korejská rutina obličeje které od nynějška budeme napodobovat od začátku do konce.

Napsat komentář