10 kosmetických produktů, které voní jako kokos a hodně hydratují| Zdravápleť

Jan 09 5 kosmetických produktů, které voní po kokosu a hydratují množství

Když tuto kosmetiku s kokosovou vůní od Koconoi začleníte do své toaletní soupravy, bude vaše každodenní rutina potěšením.

Když je někdo nadšený pro manuální krásu (tj. velký fanoušek kosmetiky a velmi informovaný o nejnovějších zprávách), tradiční kosmetika jemu to nestačí. Potřebuješ víc. Více efektivity, více inovací, více trvanlivosti, více doporučení, více a lepší balení, více příchutí… Přišli jsme představit jejich značku (i všem ostatním). Koconoina prodej na sestřenice, jejíž kosmetika je přírodní, bez krutosti a voní po kokosu. Nejenže velmi hydratují pokožku a vlasy, ale jsou také hotové k jídlu.

Od této kosmetické značky nepřestává chválit benefity kokosu a jeho silnou schopnost vyživovat pokožku a vlasy. Proto jsou všechny jejich produkty formulovány s kokosovým olejem a jednodomým olejem.

Vlastnosti kokosu v kosmetice

Gwyneth Paltrow otevřel sezónu a rozpoutal (opět) debatu. „Je to neuvěřitelné Kokosový olej. Nanáším si ho na obličej, na pokožku a používám ho k vaření. Do té doby je všechno v pořádku. Herečka si ale věci zkomplikovala, když začala vysvětlovat jedno z jeho nejspornějších použití. „Začal jsem ho používat k jeho výrobě Olejová skvrna, to znamená, že jej držte v ústech asi 20 minut. Mělo by to být dobré pro zdraví ústní dutiny a bělení zubů,“ řekl.

Po ní uctívali používání tohoto oleje mnoho dalších celebrit. Miranda Kerr křičel ze střech, že si to přidal do salátů a smoothies, že to dokonce použil na zvlhčení pokožky a že „bez něj neprošel ani den“. Suki Waterhouse Přiznal se, že si ho nanášel na vlasy a když mu pokožka připadala jako „kámen“, použil si ho na tvář. Y Emma Stoneová Toto použít jako čistící prostředek aby se předešlo alergickým reakcím. Toto je jen několik příkladů, protože existuje tolik prohlášení celebrit, které vychvalují výhody tohoto oleje, že ho již mnozí nazývají Hollywoodský lektvar.

-Kokosový olej a jeho mnohé vlastnosti jsou hvězdným prvkem Koconoi. Díky své čistotě a vysokému procentu v receptuře ztuhne pod 15°C-20°C bez ztráty svých vlastností, čímž je certifikována jeho kvalita.

hlavní výhody Kokos je v jeho semeni, které po dozrání obsahuje mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků. Zase nám dodává vápník, hořčík, fosfor, železo, sodík, selen, jód, zinek, fluor, mangan a další prvky.

– Vitamin E, který obsahuje silný antioxidant, který zabraňuje stárnutí pokožky a její proteiny opravují tkáně a přispívají ke zdraví buněk.

-Pomáhají mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, které obsahuje obnovuje neutrální pH pokožky, odstraňuje mastnotu a přebytečný maz a zanechává pleť hydratovanou a krásnou.

-Je to velmi dobré pro rty, protože obnovuje úroveň hydratace mnohem lepší než jiné produkty, které obvykle používáme, jako je vazelína.

-Kromě toho lze použít jako přírodní opalovací krém, protože blokuje 20% UVA paprsků.

5 kosmetiky Koconoi, která voní jako kokos (a hydratuje!)

Hydratační balzám

Je to ideální krém, protože má více použití: krém do koupele, hydratační krém, krém na obličej… Je obohacený o kokosové máslo, bambucké máslo a kakaové máslo. A vůně je fascinující!

tělové máslo

Jedná se o ideální máslo pro obzvlášť poškozenou pokožku, které chybí hydratace, protože je obohaceno o moringový olej a rýžový olej s regeneračními vlastnostmi; tamanu olej, který pomáhá rychle léčit malé kožní léze; a kokosový a roucí olej, které vyživují a zvlhčují pokožku.
Je vhodný pro všechny typy pleti.

hydratační pleťový olej

Je bohatý na vitamín E a bohatý na antioxidanty. Jeho klíčovou složkou je moringový olej, rostlina, která zabraňuje dehydrataci a vysušování pokožky.

Energizující oční krém

Toto složení je založeno na oleji monoï a extraktu noni, což je dokonalá kombinace pro výživu a hydrataci pokožky. Obsahuje také kokosový olej, který je ultra hydratační a bohatý na vitamín E.

čistící olej

Odstraňuje make-up a nečistoty bez vysušení pokožky.

Napsat komentář