10 elegantních dámských parfémů, které si zamilujete kamkoli přijdou| Zdravápleť

18. dubna Elegance je postoj: 10 elegantních parfémů pro ženy, které to potvrzují

Zveřejněno v 10:00 v sekci Parfémy pro ženy od Lauren Izquierdo

Elegance je postoj. Je to určitě něco, co jste už mnohokrát slyšeli. Ale kdybych ti řekl, víme co 10 elegantních parfémů pro ženy které jsou sofistikovanější než jakékoli šaty, oblek nebo outfit? Buďte opatrní, protože my máme všechny klíče k tomu, abychom vám dodali eleganci, ať jste kdekoli!

Rozdíly mezi EDP, EDT a EDC

  • Parfémová voda. Jsou to nejdražší parfémy, protože právě ony vydrží nejdéle. Jeho složení obsahuje 10 až 20% čistého vonného oleje, takže budete mít pocit, že jej s sebou nosíte 8 až 10 hodin.
  • Toaletní voda. Je lehčí, protože jeho olej nepřesahuje 15%. Je to perfektní typ parfému pro specifické události, jako jsou utkání, utkání nebo kdo, protože jeho vůně vydrží 3 až 5 hodin.
  • Kolínská voda. Jsou nejlevnější (mohou vám však ušetřit více než shon). Jeho koncentrace je 2% až 4% vonného oleje. Pokud tedy patříte k lidem, kteří si zvyknou půl láhve kolínské stříkat vodou, tohle je pro vás to pravé. Samozřejmě je třeba si uvědomit, že to netrvá více než 2 hodiny

Triky, díky kterým parfém vydrží déle

Je to jedna z nejčastějších otázek v historii a právě oni se spokojí s tím, že ji vždy nosí ve své tašce a v případě potřeby si parfém znovu nanášejí. Existují však triky, které byste měli mít na paměti, aby vám vydržely déle.

  • Strategické oblasti. Řekli by vám to několikrát. Ale při nanášení parfému to udělejte na vnitřní stranu loktů, kolen, krku a zápěstí. Ale nedrhněte se! Teplo produkované tímto pohybem urychluje vývoj parfému, díky čemuž je méně odolný.
  • V oblečení. Jednoduché však? No je to velmi efektivní. Chcete-li, aby vám parfém vydržel déle, nastříkejte si oblečení. Bude to trvat hodiny.
  • Místo, kde to máte. Záleží na tom. Svůj parfém nikde nenechávejte. Může ztratit svou účinnost! Nejlepší možností je uchovávat jej na chladném a tmavém místě, ale nikdy (nikdy) v chladničce.

10 elegantních dámských parfémů, které vás překvapí, kamkoli půjdete

JOY od Diora

Podle Françoise Demachyho, Parfumier-Creator of the Maison, „tento parfém připomíná určité bodové malby s precizní technickou bohatostí, ale bez toho, aby to bylo náročné. Je postaven s více odstíny, množstvím aspektů, které vedou k jasnému a jasnému výrazu. JOY od Diora Je to okamžitá, jasná, velkorysá vůně. Radost je nakonec zachycena ve vůni, která se vyznačuje zahalující jemností a energií zároveň. Je to óda k potěšení, k životu, parfémová voda prozářená zářivým úsměvem květů a citrusů, jemným pohlazením dřeva a klidem pižma.

JOY od Diora

Jediný korálový kufřík od Adolfa Domíngueza

Únice Coral je svěžejší a jemnější parfém než originál Unica od Adolfa Domíngueze. Parfém pro silnou ženu, která ví, že není dokonalá, ale že je jedinečná. Obsahuje nápadnou, povzbuzující, vibrující esenci, plnou dobrých vibrací. Jeho pouzdro navíc obsahuje mini formát, který můžete nosit stále s sebou a tělové mléko k umocnění jeho nezapomenutelného aroma.

Jediný korálový kufřík od Adolfa Domíngueza

Scandal Eau de Parfém EDP od Jean Paul Gaultier

Přes den je to závan čerstvého vzduchu a v noci neomylná zbraň. Smyslný a elegantní dámský parfém do takové míry, že ho nemá kdo zastavit. Jeho čichové putování začíná tóny citrusů, které postupují ke sladkému a květinovému srdci s náznaky medu, jasmínu a broskve a končí sladkostí včelího vosku a karamelu s jemným nádechem lékořice, díky kterému je neodolatelný. Tento dámský parfém od Jean Paul Gaultier je přes den závan svěžího vzduchu a v noci smrtící obr. Síla a smyslnost odrážejí podstatu parfému doprovázenou jasnou aurou díky pomeranči a gardénii.

Chloe Parfémovaná voda Nomad

Volnost a elegance s touto ženskou vůní z čichové květinové rodiny. Intenzivní minerální charakter dubového mechu překrývá sladkost třešňového květu a svěžest frézie, čímž vytváří jemnou a dlouhotrvající vůni. Na pokožce doznívá celé sousto svěžího větru.

Parfémovaná voda Si Passione od Giorgia Armaniho

Ikonická vůně odráží sílu vášně. Síla odvážných žen s charakterem „ano“ bez přemýšlení. Je to čichová cesta, která začíná pikantním a překvapivým otevřením. Dámský parfém Giorgio Armani přechází do květinového a ovocného srdce, které spočívá na hřejivé a intenzivní bázi. Výsledkem je svůdná a obklopující vůně s nádechem vanilky, která zanechá stopy všude, kam přijde.

Parfémovaná voda Si Passione od Giorgia Armaniho

Parfémová voda Pure Musc

Je výsledkem směsi kvality, elegance a exkluzivity. Dámský parfém od Narcise Rodrígueze s nadčasovým charakterem, který spojuje kytici bílých květů s vrcholnou interpretací pižma. Kompozice, která zcela splývá se ženou, která ji nosí, a je uznávána pro její podmanivý charakter, který vyzdvihuje její ženskost. Není to kouzlo! Je to ideální parfém, který zaujme odvážností a extroverzí.

Parfémová voda Pure Musc

Toaletní voda Issey Water Issey Miyake EDT

Bude se vám líbit, protože představuje vodu jako zdroj života, jako důvod jeho existence. Jeho vodní aroma evokuje moment, kdy kapka vody dopadne a rozbije se při dopadu na jemnou ženskou pokožku a zanechá své nositelce pocit absolutní svěžesti. Čichové putování tohoto dámského parfému od Issey Miyake vychází z květinové exploze, která postupuje různými cestami, které vyvolávají vášeň, sladkost a romantiku, a pak spočívá na dřevitém a teplém základě, který dává tomuto parfému magnetickou přítomnost, která jej charakterizuje.

Toaletní voda Issey Water Issey Miyake EDT

EDP ​​​​Yves Saint Laurent zdarma

Chcete se cítit jako svobodná žena? dámský parfém Liber Yves Saint Laurent Je to skutečné prohlášení o svobodě. Podstata značky je zastoupena od jejího vzniku během celé její historie. Tento dámský parfém Yves Saint Laurent byl navržen a koncipován pro nezávislou a nekonformní ženu. Kromě toho je to znovuobjevení květinové vůně s jedinečnou a odlišnou kombinací, elegantní, ale zároveň diskrétní s provokativní notou. Je to všestranná vůně s jedinečným květinovým aroma, ideální pro každou chvíli.

EDP ​​​​Yves Saint Laurent zdarma

Escada magnetismus

Escada magnetismus probouzí instinkt a umocňuje smyslný šarm v každé ženě. Magnetický a fascinující parfém, jehož ženskost si vás podmaní. Je sexy, odvážná a elegantní; ideální pro ty mladé ženy, které velmi dobře vědí, co chtějí: zanechat svoji stopu.

Escada magnetismus

Victorio & Lucchino EDT Rosná voda

Tento parfém od Victorio & Lucchino, inspirovaný jednou z nejcharakterističtějších vůní Středomoří, pomerančovým květem, je ideální pro ženy, které hledají jemné aroma, protože je svěží, voní čistotou a vůbec není ucpaný.

S vrchními tóny citrusových listů, bergamotu a sladké vody odhalí Agua de Rocío květinový vesmír, ve kterém buket květinových lupenů, neroli a pomerančových květů spočívá na základě pižma, cedru a santalového dřeva.

Victorio & Lucchino EDT Rosná voda

Napsat komentář